ШвидкоГрошi відкриває відділення в Одесі по вул. Бочарова, 2

ШвидкоГрошi - ОдессаШвидкоГрошi піклується про Вас. З кожним місяцем ми стаємо кращими та збільшуємо мережу відділень. Для нас важливо, щоб Ви відчували себе фінансово стабільно та в будь-який момент могли взяти потрібну Вам суму грошей без тривалих процедур оформлення. І щоб бути ближче до Вас, ми продовжуємо відкривати нові відділення по всіх містах України. У серпні ми відкрили ще один офіс в Одесі за адресою: вул. Бочарова, 2.
Новий офіс розташований в Суворовському районі, біля ринку “Північний”. Приїхати до нас можна на маршуртці №130, 145, 190, 240, 250, автобусі №16 або трамваї №1, 7. Вийти необхідно буде на зупинці “Бочарова”. Саме відділення знаходиться на зупинці як їхати з селища Котовського в центр міста, навпроти аптеки “Копійка”, біля ТРК “Бриз”.
ШвидкоГрошi пропонує Вам виключно вигідні кредити. По-перше, оформлення грошей займе 20 хвилин при першому зверненні і до 5-ти хвилин при всіх наступних візитах. По-друге, для отримання кредиту достатньо надати паспорт та код. Ми кредитуємо без довідок з роботи, поручителів і застав. По-третє, Ви отримуєте займ готівкою у відділенні і можете відразу витрачати гроші на будь-які цілі.

В Одесі за зручними кредитами приходьте в ШвидкоГрошi. Чекаємо Вас щодня в наших відділеннях:
в будні з 8.00 до 20.00,
на вихідних з 10.00 до 19.00.

Детальніше про кредити ШвидкоГроші розповімо Вам по телефону. Чекаємо Ваших дзвінків:
093 170 10 17
0800 50 10 20 (безкоштовно з будь-яких телефонів)