ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві на Нивках - ШвидкоГрошіВам терміново потрібні гроші на непередбачені витрати? Ласкаво просимо до нас у відділення! Ми видамо Вам кредит за 20 хвилин і Ви з легкістю вирішите всі термінові фінансові питання. ШвидкоГроші піклується про Вас і робить все для Вашого комфорту. Ми хочемо, щоб отримання кредиту для Вас було легким і зручним. Ми відкриваємо нові філії по всіх містах України для того, щоб в потрібний момент швидко допомогти Вам з грошима. Наприклад, у вересні ми відкрили ще одне відділення в Києві по
вул. Данила Щербаківського, 45.

Новий офіс знаходиться на зупинці “Салютна”, навпроти ринку “Нивки”, по стороні “КиївЕкспоПлази”. Щоб дістатися до нас, Ви можете скористатися маршрутками № 455, 410, 31, 26, 437. Або тролейбусами №26 і №5. Якщо Вам зручніше діставатися автобусом, то підійдуть №23, 32, 14.

Кредит від ШвидкоГроші – це швидко і зручно. По-перше, для отримання кредиту Вам потрібно мінімум документів: паспорт і код. Вам не доведеться витрачати багато часу на оформлення стандартного пакету документів на отримання кредиту, як в банках. По-друге, сама процедура оформлення займає не більше 20 хвилин, за які Ви заповните заявку і отримаєте попереднє схвалення кредиту. Також Ви можете оформити заявку на кредит самостійно на нашому сайті, а гроші отримати в найближчому відділенні.

Ми хочемо зробити життя наших Клієнтів простішим і легшим. Адже дуже часто трапляються ситуації, коли термінова позика просто необхідна! Ми оперативно допоможемо Вам вирішити фінансові питання. Приходьте до нас у відділення, будемо раді Вам допомогти!

Чекаємо Вас в Києві:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
у вихідні з 10.00 до 19.00

Залишилися питання про швидкі кредити? Телефонуйте:

(093) 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).