ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві на Майдані Незалежності за адресою пл. Незалежності, 1

ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві на Майдані Незалежності за адресою пл. Незалежності, 1 - ШвидкоГрошіШвидкоГрошi швидко забезпечить Вас грошима на будь-які цілі. У нас легке оформлення та комфортні умови користування позикою. Приходьте до нас і переконайтеся самі, що взяти кредит за 20 хвилин пред’явивши тільки паспорт і код – це реально. З кожним місяцем, для Вашої зручності, мережа відділень ШвидкоГрошi стає більшою. З листопада ми відкриті для Вас у самому “серці” Києва, на Майдані Незалежності за адресою пл. Незалежності, 1.

Щоб звернутися до відділення, скористайтеся метро. Вийти з метро необхідно на станції “Майдан Незалежності” і пройти в бік майдану Незалежності і вул. Хрещатик. Саме відділення знаходиться в підземному переході у напрямку до будинку Профспілок. Також під’їхати до нашого офісу можна автобусами №114, 114А, 24, 24А та тролейбусами №6, 16, 18.

ШвидкоГрошi видає гроші Всім працюючим громадянам України. Причому, для отримання кредиту, Ви можете працювати як офіційно, так і без офіційного оформлення, або ж просто на себе без реєстрації. Наші умови по видачі позики передбачають також відсутність довідок з роботи, застав і поручителів.

У відділеннях ШвидкоГрошi Вас завжди зустріне дружній персонал. Співробітники швидко і без зайвих питань нададуть Вам потрібну суму, дадуть відповідь на Ваші питання і просто подарують гарний настрій.

Коли швидко потрібна готівка в Києві – оформляйте займ в ШвидкоГрошi. Ми відкриті для Вас без вихідних та обідніх перерв:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00

Залишилися питання? Чекаємо на Ваші дзвінки:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з будь-яких телефонів).