ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві на Лук'янівській по вул. Дегтярівська, 7

shvidkogroshi-otdelenie-v-kieve-po-ul-degtyarevskaya-7В моменти, коли терміново потрібні гроші, не поспішайте засмучуватися і хвилюватися, де знайти готівку. Для Вас існує унікальний сервіс з видачі грошей до зарплати без довідки про доходи – кредити від ШвидкоГроші. Ми подбали, щоб Ви завжди були при грошах. З червня швидко взяти в Києві кредит Ви можете біля метро Лук’янівська, за адресою вул. Дегтярівська, 7.

Нове відділення ШвидкоГроші розташоване на великій транспортній розв’язці “пл. Лук’янівська”, поруч з Лук’янівським ринком. До нас можна приїхати на метро, ​​маршрутці (№ 566 (14), 569 (14), 417, 166 (23), 179 (31)), автобусі (№ 31, 9), тролейбусі (№ 23) або трамваї (№ 14, 15). Якщо Ви скористаєтеся все ж метро – виходьте в сторону вул. Білоруська. Відділення розташоване через дорогу від ТЦ “Квадрат”, супермаркету “Сільпо”, поруч з трамвайними коліями.

ШвидкоГроші пропонує моментальні кредити Всім, кому знадобилися гроші на термінові витрати. Для оформлення грошей в Києві досить паспорта і коду. Ви отримуєте готівку протягом 20 хвилин з моменту приходу до відділення, без застав і поручителів. Для заповнення заявки не потрібно пред’являти ніяких додаткових документів, довідок з роботи. Для отримання грошей Вам не потрібно платити за оформлення анкети, обробку даних, також ми не беремо перших внесків. Умови ШвидкоГрошi – прозорі, на руки Ви отримуєте ту суму грошей, яка вказана в кредитному договорі і ні копійкою менше.

Чесне і просте оформлення позики забезпечило значну популярність ШвидкоГроші серед населення України, і в тому числі Києва. Завдяки великому досвіду роботи на ринку швидкого кредитування, ми знаємо як надати дійсно вигідний і зручний кредит для Вас. Адже оформивши кредит в ШвидкоГроші робити погашення Ви можете будь-яким підходящим для Вас способом: у відділенні, через банк або інтернет. Причому, Ви оплачуєте лише за фактичні дні користування грошима, що дозволяє економити.

Ви завжди можете отримати в Києві гроші до зарплати в відділеннях ШвидкоГроші при мінімумі зусиль з Вашого боку. Чекаємо Вас в наших відділеннях за швидкими позиками:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
субота і неділя з 10.00 до 19.00.
Працюємо для Вас без перерви на обід.

Додаткову інформацію дізнавайтеся по телефону. Раді кожному Вашому дзвінку:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).