ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві на Дарниці по вул. Малишка, 2А

shvidkogroshi-otdelenie-v-kieve-na-darnice-po-ul-malyshka-2aТемп сучасного життя в такому мегаполісі як Київ – просто колосальний. Часу постійно не вистачає. І коли потрібні терміново гроші до зарплати – отримати їх важливо швидко і без проблем. Ми запрошуємо киян та гостей столиці оформляти зручні та доступні кредити при мінімумі зусиль у відділеннях ШвидкоГроші. Для Вашого комфорту мережа відділень Києва, куди Ви можете звернутися за грошима, постійно зростає. Так, в червні для Вас відкритий офіс біля метро Дарниця за адресою: вул. Малишко, 2А.

Місцезнаходження відділення ШвидкоГроші дуже зручне, адже знаходиться воно поруч зі станцією метро “Дарниця”. Якщо Ви добираєтеся на метро – виходьте в сторону вул. Малишко та ТЦ “Дитячий Світ”. Також доїхати до нас Ви можете на маршрутці №405 (7), 544, 215, 600, 45, 445, 504, автобусі №45 і тролейбусі №29, 50К. Офіс розташований в торговому ряду між магазинами “Космо” і “Мобільні Фішки”, ближче до станції метро.

Бракує грошей до зарплати? Отримайте миттєвий кредит в ШвидкоГроші пред’явивши тільки оригінал паспорта та код. Всього за 20-ть хвилин Ви зможете вже витрачати гроші. Адже за цей час Ви встигнете заповнити анкету, підписати кредитний договір і отримати на руки готівку. При цьому, Вам не знадобитися збирати довідки про доходи з роботи. Також ми кредитуємо без застав і поручителів та наші кредити не мають цільового призначення. ШвидкоГроші видає гроші Всім працюючим громадянам України віком від 18 до 60 років. Причому Ви можете працювати навіть не офіційно.

З ШвидкоГроші будь-яка затримка у виплаті зарплати буде для Вас не суттєва. Адже взяти повторно кредит Ви можете в будь-якому відділенні по всій території України, навіть якщо перший раз оформили позику в Києві. Для кожного наступного оформлення кредиту Вам буде достатньо звернутися з паспортом в офіс ШвидкоГроші і вже через 5 хвилин Ви отримаєте потрібну Вам суму.

ШвидкоГроші завжди поблизу, коли Вам потрібна готівка, адже ми дбаємо про Ваш фінансовий комфорт.

Працюємо для Вас без вихідних:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00

Ради відповісти на всі Ваші запитання:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).