ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві на Академмістечку по просп. Академіка Палладіна, 13/1 - ШвидкоГрошіЗ ШвидкоГрошi Ви можете насолоджуватися життям без обмежень. Коли потрібні гроші, а до зарплати необхідно почекати, приходьте до нашого відділення і отримуйте готівку без довідки про доходи. Ми працюємо для Вас по всій території України і продовжуємо розширювати мережу відділень для Вашої зручності. Так, в серпні ми відкрилися для Вас в місті Київ на Академмістечку за адресою: просп. Академіка Палладіна, 13/1.

Щоб дістатися до нового відділення скористайтесь метро, ​​маршрутками № 401, 301, 408, 208, 517, 576, 304, 742, автобусом №56Д або тролейбусом №39. Виходьте на Академмістечку і проходьте на вихід зі станції метро в напрямку просп. Академіка Палладіна. Офіс ШвидкоГрошi розташований одразу біля виходу зі станції метро, ​​на зупинці маршруток, які рухаються в напрямку “Софіївської Борщагівки” і м. Вишневе.

Звернувшись в ШвидкоГрошi, Ви уникаєте необхідності витрачати свій час на походи по банках в пошуку зручних умов, збори документів, оформлення довгих анкет і тривалих очікувань рішень. Для отримання кредиту достатньо прийти в найближче відділення ШвидкоГрошi з оригіналом паспорта та ідентифікаційним кодом. Ми оформимо займ і видамо Вам гроші всього за 20 хвилин. При цьому, ми кредитуємо без застави та поручителів.

Крім простого оформлення, ШвидкоГрошi пропонує зручні умови користування грошима. При першому зверненні Вам доступно до 3000 грн. на термін до двох тижнів. Також, Ви можете продовжувати терміни позики, або навпаки, погашати кредит раніше. Закривати кредит можете повністю або частинами. При цьому, Ви можете економити, адже оплачуєте тільки за фактичні дні користування грошима.

Коли швидко потрібна готівка – оформлюй кредит в ШвидкоГрошi. У Києві на Академмістечку працюємо для Вас:

у будні з 8.00 до 20.00
у вихідні з 10.00 до 19.00

Ради надати додаткову інформацію за телефонами:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних)