ШвидкоГрошi відкриває відділення в Херсоні по вул. Лавреньова, 9

ШвидкоГрошi открывает отделение в Херсоне по ул. Лавренёва, 9 ШвидкоГрошi продовжує ставати більше. Щомісяця ми відкриваємо нові відділення по всій Україні, щоб Ви могли отримати гроші в будь-якій точці нашої країни, як тільки вони Вам знадобляться. ШвидкоГроші пропонує Вам просте рішення фінансових питань. Тому в квітні для Вас відкрив свої двері офіс в Херсоні за адресою вул. Лавреньова, 9.

До нового відділення в Херсоні Ви можете під’їхати на маршрутках №3, 17, 5, 12, 47, 4, 29 або тролейбусі №9. Вийти Вам потрібно на зупинці “Лавреньова”. Сам офіс знаходиться по стороні “Шуменського ринку”, поруч з “Аптекою від складу”, через дорогу від магазину “Робін-Бобін”.

ШвидкоГрошi пропонує Вам тільки прості і зручні умови кредиту. У нас Ви отримаєте позику до 3000 гривень всього за 20 хвилин без будь-яких застав і поручителів. Кредит ШвидкоГрошi – чесний і прозорий. У нас відсутні перші внески, приховані комісії, страховки. Оформлення заявки на кредит і обслуговування кредитного договору також безкоштовно. Зверніть увагу, що суму позики можна погашати достроково і зручними для Вас частинами, завдяки чому Ви можете економити.Тепер кредити в Херсоні стали доступнішими. При будь-яких термінових витратах – приходьте в ШвикоГрошi.

Відкриті для Вас:

будні дні – з 8.00 по 20.00
вихідні – з 10.00 по 19.00

Завжди раді чути Вас за номерами:

0800 50 10 20
093 170 10 22