7e3cf9e3-10ea-4dbf-92d2-d923ec460e13Напередодні Нового року відкрито перше відділення ШвидкоГроші в місті Умань. ШвидкоГроші – це швидка позика поруч з будинком. Тепер і для жителів Умані є можливість просто і легко брати гроші в потрібний момент.

Поспішаємо порадувати жителів міста Умань, з грудня для Вас працює відділення ШвидкоГроші за адресою: вул. Радянська, 32.

Відділення ШвидкоГроші розташоване біля Центрального ринку міста. Дістатися до нас дуже просто, можете скористатися наступними номерами автобусів: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 21, 22 і 27. Знайти відділення ШвидкоГроші легко, ми знаходимося поруч із зупинкою , через дорогу від ринку, один вхід з магазином “Єва”.

Затримки з виплатою зарплати, а гроші потрібні терміново? Очікуємо Вас у відділенні ШвидкоГроші, тут Ви швидко отримаєте потрібну суму грошей.

У ШвидкоГроші Вас завжди зустрінуть приємні і доброзичливі співробітники, готові підібрати Вам вигідні умови кредитування. Візьміть з собою тільки оригінал паспорту, ідентифікаційний код і через 20 хвилин Ви зможете отримати готівку відразу в відділенні. А при повторних зверненнях гроші Ви отримуєте вже без заповнення анкет, очікування рішення і навіть поза чергою. Всього за 5 хвилин готівка буде вже у Вас в гаманці.

Кредити від ШвидкоГроші без застав і поручителів. Вам не потрібно надавати довідку про доходи, також відсутня вимога обов’язкового офіційного оформлення на роботі. Якщо у Вас відкриті кредити в інших банках, були затримки з виплатами – Ви все одно можете отримати у нас гроші. Наші умови кредитування прості і прозорі, ніяких прихованих комісій, платежів, страховок, перших внесків.

Ми цінуємо кожного і пропонуємо найбільш вигідні умови, тому наші Клієнти стають постійними і рекомендують нас своїм родичам, друзям, колегам.

ШвидкоГроші – Ваш надійний фінансовий партнер. Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 19.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 23
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).