ШвидкоГроші відкриває відділення в м. Фастів по вул. Соборна, 51

ШвидкоГроші відкриває відділення в м. Фастів по вул. Соборна, 51 - ШвидкоГроші ШвидкоГроші завжди виручає в потрібний момент. Адже саме завдяки нам, в лічені хвилини і без особливих зусиль, Ви завжди можете дістати необхідну суму грошей на покриття Ваших термінових витрат. Для отримання готівки досить прийти в наше відділення з паспортом і кодом. Поспішаємо порадувати жителів Фастова, з вересня ШвидкоГроші працює для Вас у Вашому місті за адресою: вул. Соборна, 51.

Знайти відділення просто, адже ми розташовані в центрі міста. Щоб до нас дістатися, скористайтеся маршрутками №3, 5, 7, 9, 10. Вийти Вам необхідно на зупинці “Вечірній ринок”. Сам офіс знаходиться біля дороги, навпроти супермаркету “Еко-маркет”.

Взяти гроші в ШвидкоГроші легко. Ми пропонуємо виключно вигідні кредити з простими умовами. Ми кредитуємо без застав і поручителів. При цьому ніяких прихованих комісій, разових платежів і страховок. У ШвидкоГроші Ви можете оформити до 3000 грн. на термін до 14 днів, з можливістю самостійно регулювати Ваш період кредитування. Так, Ви можете погасити кредит раніше, або ж відстрочити погашення при внесенні плати за користування.

Стань постійним Клієнтом ШвидкоГроші і отримуй ще більше переваг моментального позики. Адже Ваш кредитний ліміт збільшиться, а тривалість оформлення, навпаки, скоротиться. Для постійних клієнтів ШвидкоГроші тепер доступна можливість оформлення кредиту без відвідування відділення. Достатньо подати заявку на сайті та отримати гроші на карту.

Щоб швидко отримати гроші в Фастові, приходьте в відділення ШвидкоГроші. Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 20.00
в суботу – з 10.00 до 19.00
Без перерви на обід.

Хочете докладніше дізнатися як отримати швидкий кредит в Фастові? Телефонуйте:

093 170 10 41
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).