ШвидкоГроші відкривають нове відділення в Тернополі

DSCN0080

ШвидкоГроші продовжує розширювати мережу відділень по всій території України і ставати ближче до Клієнтів. Адже пріоритетом в роботі компанії є задоволені Клієнти. Ще одним відділенням поповнилася західна частина України – відкрилося відділення в м. Тернопіль, по вулиці Живова, 7.

Ми дбаємо про комфорт наших Клієнтів, тому до нового відділення ШвидкоГроші зручно добиратися і його легко знайти – розташоване воно поруч з Центральним автовокзалом, біля зупинки громадського транспорту (кінцева зупинка маршруток 7, 13, 14, 22).

У відділенні ШвидкоГроші Ви завжди можете отримати якісну консультацію щодо умов кредитування, швидко і легко оформити кредит, отримати готівкою гроші. Кредит без застав, поручителів, без довідок з роботи – просто і доступно. З собою візьміть тільки оригінал паспорта та код.

Відвідайте наше відділення і переконайтеся, що Ви можете без особливих зусиль і витративши мінімум часу отримати потрібну Вам суму грошей до зарплати. Наші співробітники будуть раді допомогти у вирішенні Ваших фінансових проблем, зробити кредит вигідним для Вас.

Сподіваємося, що жителі м. Тернопіль оцінять високий рівень роботи співробітників, комфортність відділень ШвидкоГроші, простоту і вигоду швидких кредитів.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, скористатися послугами компанії ШвидкоГроші в Тернополі можете за наступними адресами:

  • вул. Шептицького, 23б (Центральний ринок, ТЦ “Soteria”, 2-ий поверх, офіс 202)
  • вул. Живова, 7 (Центральний Автовокзал).

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення працюють без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 28
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).