ШвидкоГроші відкривають нове відділення в м. Ужгород

DSCN0092Де швидко взяти гроші, коли вони терміново потрібні? ШвидкоГроші – Ваш вірний помічник у фінансах. У нас найпростіше оформлення позики і ми завжди поблизу. Так, в лютому в місті Ужгород ми відкрили ще одне відділення, щоб бути ближче до Вас і вчасно підтримувати Вас готівкою.

Західна частина України поповнилася відділенням ШвидкоГроші. У лютому ми відкрилися в місті Ужгород за адресою: вул. Фединця, 32.

Відділення ШвидкоГроші розташоване в центрі міста, недалеко від Автовокзалу. Дістатися до нас Ви можете на маршрутці (номери маршрутів: 7, 14, 22), вийти треба на зупинці “пл. Корятовича “. Для маршруток – це кінцева зупинка. Офіс ШвидкоГроші знаходиться в будинку на перетині вул. Корятовича та вул. Фединця, через дорогу від ТЦ “Уж”.

Ламаєте голову над тим, де можна взяти терміново гроші в кредит без довідки про доходи, застав і поручителів? Кредит від ШвидкоГроші – те, що Вам потрібно. Для нас не важливий Ваш стаж роботи або офіційне оформлення. Для отримання грошей Вам знадобляться всього лише паспорт, ідентифікаційний код і 20 хвилин вільного часу. Ніяких прихованих комісій, “підводних каменів” – все просто і чесно.

Вигідні умови кредитування ШвидкоГроші дозволяють Вам самостійно контролювати свої виплати і терміни користування грошима. Ви можете погашати позику достроково або навпаки продовжувати терміни, можете виплачувати кредит повністю або погашати частинами. З нами легко і зручно.

Потрібні гроші до зарплати? Приходьте в ШвидкоГроші – це правильний спосіб отримати швидко потрібну суму грошей. Кредит від ШвидкоГроші вже протягом 5 років допомагає людям у ​​всіх куточках України. Нас знають, нам довіряють, рекомендують своїм родичам, друзям, колегам.

Чи готові забезпечити Вас грошима в місті Ужгород за адресами:

  • просп. Свободи, 20/3 (зупинка “просп. Свободи”);
  • вул. Фединця, 32 (зупинка “пл. Корятовича”).

Очікуємо Вас:

понеділок – п’ятниця: з 8.00 до 20.00
субота – неділя: з 10.00 до 19.00
Ми працюємо без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 37
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).