ШвидкоГроші відділення в м ТернопільШвидкоГроші – гроші в будь-який момент. Потрібні гроші і немає часу чекати зарплату – звертайтеся в ШвидкоГроші. У нас легке оформлення кредиту і швидка видача готівки. Ми постійно відкриваємо зручні для Вас відділення, щоб зробити кредит ще простіше. З квітня в Тернополі ми працюємо для Вас за адресою – вул. 15 Квітня, 12.

Новий офіс знаходиться в мікрорайні “БАМ”, на ринку “Оріон”, прямо біля зупинки громадського транспорту. Щоб доїхати до нас скористайтеся маршрутками №13, 14, 27, 35 або тролейбусами №5, 9, 10, 11.

Потрібен кредит в Тернополі, але не хочете витрачати на оформлення багато часу і сил? У ШвидкоГроші для отримання грошей досить при собі мати паспорт та код. Через 20 хвилин з моменту приходу до відділення, Ви можете взяти гроші готівкою і почати витрачати їх на свій розсуд. Кредит від ШвидкоГроші без страховок, застави, поручителів. У нас відсутні перші внески і плата за розгляд заявки.

Постійні Клієнти ШвидкоГроші отримують гроші всього за 5 хвилин при наявності одного тільки паспорта. Суми при повторних зверненнях збільшуються. Взяти швидко гроші Ви можете в будь-якому відділенні як в Тернополі, так і по всій території України. У всіх відділеннях ШвидкоГроші Вас зустрінуть привітні фахівці, професіонали в сфері мікрокредитів.

Переваги кредиту від ШвидкоГроші видно неозброєним оком. Це відмінний вихід в разі складної фінансової ситуації. У нас беруть гроші в кредит жителі всіх регіонів України, нам довіряють.

Потрібен готівковий кредит без довідки про доходи в Тернополі? Чекаємо Вас за грошима в відділеннях ШвидкоГроші:

у будні – з 8.00 до 20.00
у вихідні – з 10.00 до 19.00
Без перерви на обід.

Хочете дізнатися додаткову інформацію про кредит – телефонуйте:

093 170 10 28
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).