ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м. Суми по вул. Інтернаціоналістів, 21

44ШвидкоГрошi відповідає своїй назві – це швидкі та прості кредити готівкою. У нас Ви можете взяти гроші в кредит лише за 20 хвилин. При цьому ми подбали, щоб Ви легко знаходили в будь-який момент наше відділення. Так в Сумах ми розширили мережу ще на один офіс. З квітня ми працюємо для Вас не тільки в центрі міста, але і в 10-му мікрорайоні. Нове відділення ШвидкоГрошi відкрито за адресою: вул. Інтернаціоналістів, 21.

Щоб приїхати до нового відділення підходять маршрутки – №2, 3, 7, 12, 13, 18, 21, 61. Також до нас їдуть тролейбуси № 5 і 10А. Вийти Вам необхідно на зупинці “вул. Інтернаціоналістів” і пройти в бік ТЦ “Світлана”. Сам офіс розташований біля входу в ринок зліва від торгового центру.

Потрібні гроші на поїздку, ремонт, подарунок? Отримати готівку в борг на будь-які потреби в Сумах Ви завжди можете в ШвидкоГрошi. Весь процес оформлення грошей триватиме 20 хвилин. Ми видаємо гроші дійсно Всім: без офіційного оформлення, з поганою кредитною історією, без поручителів і застав. Щоб взяти кредит потрібні паспорт та ідентифікаційний код, наявність у Вас постійного трудового доходу і вік від 18 до 60 років.

Шукайте не тільки лояльні умови отримання, але і виплати кредиту? Чекаємо Вас в ШвидкоГрошi. У нас Ви самі регулюєте терміни погашення – продовжуєте або ж оплачуєте достроково. При цьому Ви платите тільки за фактичні дні користування. У нас немає додаткових комісій і прихованих страховок. З ШвидкоГрошi Ви можете економити, оскільки є можливість погашення кредиту частинами, зменшуючи при цьому плату за корисутування.

Не відмовляйте собі в бажаних покупках, подорожах – звертайтеся в ШвидкоГрошi за грошима до зарплати. У Сумах ШвидкоГроші відкриті:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00

Телефонуйте за додатковою інформацією:

093 170 10 26
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).