ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м Лозова по вул. Соборна, 15 - ШвидкоГроші Новий рік – час дива. З настанням зими магічна атмосфера панує всюди, нагадуючи своїм існуванням про безтурботні дні свят. У передсвяткові дні ми віримо в казку і хочемо розділити свою радість з близькими. Ми теж хочемо бути ближче до Вас. Тому відкриваємо нові відділення в усіх регіонах країни. Так, у грудні ШвидкоГроші відкрили своє перше відділення в місті Лозова по вул. Соборна, 15.

Дістатися нового офісу можна маршрутками 1/2 , №4 , №1. Філія знаходиться в міському Будинку Побуту, навпроти Центрального ринку, на другому поверсі в 203 офісі.

Ми стаємо кращими для Вас, щоб Ви в будь-який час могли отримати швидку фінансову допомогу від надійного фінансового партнера. У наших відділеннях Ви завжди можете отримати якісну консультацію від співробітників компанії. Вам все доступно пояснять і допоможуть визначитися з сумою і термінами кредиту. А також дадуть Вам заряд позитиву на весь день!

Кредитування від ШвидкоГроші – це завжди швидко, адже процес оформлення кредиту займає всього 20 хвилин! Ми пропонуємо Вам зручний сервіс, де не потрібні поручителі, застава і довідки з роботи. У своє перше звернення Ви зможете отримати до 3000 гривень готівкою. Також Ви можете оформити кредит онлайн на сайті, а гроші будуть зараховані на Вашу банківську картку.

Якщо Вам терміново потрібні гроші до зарплати – приходьте до відділення ШвидкоГроші в Лозовій. Раді Вас бачити:

в будні з 8.00 до 18.00,
у вихідні з 8.00 до 16.00!

Якщо у Вас є питання – телефонуйте за номерами:

093 170 10 20
0 800 50 10 20.