ШвидкоГроші відкривають нове відділення в м. Харків

DSCN0384ШвидкоГроші стає ближче до Клієнтів, тому ми активно розширюємо мережу наших відділень. ШвидкоГроші працює для Клієнтів по всій території України.

З радістю повідомляємо Вам, що відкрилося ще одне відділення в м. Харків, по вулиці Енгельса, 33. Ми завжди дбаємо про комфорт наших Клієнтів, тому до нового відділення ШвидкоГроші зручно добиратися – станція метро Центральний ринок (вихід з метро в бік McDonald’s). Також поруч знаходиться зупинка громадського транспорту (маршрутки 291е, 278е, 202е, +1156). Відділення легко знайти – розташоване воно поруч з центральним входом в ринок.

Звернувшись до відділення ШвидкоГроші, Ви завжди зможете швидко і комфортно отримати гроші до зарплати без довідок, застав і поручителів. Ми надаємо кредити готівкою всім працюючим громадянам України. Для отримання грошей Вам достатньо мати при собі лише паспорт та код.

Завдяки кваліфікованому і доброзичливого персоналу, Ви зможете отримати якісну консультацію і підібрати найбільш вигідні умови кредитування. Сподіваємося, що жителі м. Харкова оцінять високу якість роботи співробітників і комфортність відділень ШвидкоГроші.

На сьогодні в різних районах міста Харків вже відрито ряд відділень ШвидкоГроші, кожен зможе підібрати зручне для себе, адже всі вони знаходяться в центральних районах і біля станцій метро.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, запрошуємо Вас скористатися послугами компанії ШвидкоГроші в одному з відділень Харкова.

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Відділення працюють без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 20
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).