29ШвидкоГроші робить позики доступними. Ми хочемо, щоб скористатися нашим кредитом міг кожен бажаючий, для цього ми постійно розширюємо мережу відділень. У грудні нове відділення відкрили в місті Черкаси.

Раді повідомити Вам, в місті Черкаси у грудні відкрито нове відділення ШвидкоГрошi за адресою: вул. Вернигори, 12.

Відділення розташоване біля залізничного вокзалу та автостанції, що особливо зручно для жителів області та гостей з інших міст. Доїхати до відділення можна таким транспортом – маршруткою (номери маршрутів: 9, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 36) або тролейбусом (номери маршрутів: 8, 50), а вийти необхідно на зупинці «Залізничний вокзал». Саме відділення знаходиться на перетині вулиць Вернигори і Смілянської, поруч із пам’ятником «Пушка».

Для отримання кредиту чекаємо Вас у відділенні ШвидкоГрошi з паспортом і кодом. За 20 хвилин співробітник заповнить заявку на отримання грошей і видасть Вам готівку відразу у відділенні. Наші кредити без застав, без поручителів, без довідок про доходи. Для постійних Клієнтів умови отримання кредиту ще простіші – для оформлення достатньо мати з собою лише оригінал паспорта та 5 хвилин вільного часу.

ШвидкоГрошi пропонує прості й прозорі умови кредитування. Кожен може ознайомиться з кредитним договором перед його підписанням, переконатися у відсутності прихованих комісій, страховок, інших платежів. З ШвидкоГрошi Ви можете економити – погашати кредит частинами або достроково, що дозволяє зменшити плату за користування.

Готові швидко видати Вам готівкою гроші у м. Черкаси за наступними адресами:

  • вул. Смілянська, 41 (зупинка «Центральний ринок», в ТЦ «Салют», 2 поверх);
  • вул. Вернигори, 12 (зупинка «Залізничний вокзал», біля пам’ятника «Пушка»).

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення працюють без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 23
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).