ШвидкоГроші відкрили перше відділення в місті Нова Каховка, Херсонської області по вул. Ентузіастів, 5

ШвидкоГроші – це прості та доступні кредити для кожного. Швидко і без проблем отримати до 10 000 грн. можна в будь-якому відділенні компанії. І щоб кожен знайшов відділення ШвидкоГроші поблизу – ми продовжуємо освоювати нові міста України. З грудня відділення ШвидкоГрошi відкрито для жителів міста Нова Каховка Херсонської області. Точна адреса: вул. Ентузіастів, 5.

Нове відділення в м. Нова Каховка знаходиться на зупинці автобусів в напрямку “Основи”. Приїхати до нас можна на маршрутках під назвами “Східний Сокіл”, “Ринок Сокіл”, “Зорге”. Сам офіс розташований навпроти магазину “Prostor”.

Свята вже буквально стукають у двері і це чудовий привід порадувати близьких і себе, в тому числі, приємними подарунками. А купити все бажане Вам допоможе ШвидкоГроші. Саме у нас Ви можете отримати готівковий кредит до зарплати за лічені хвилини при наявності оригіналу паспорта та коду.

Отримуйте готівку лише за 20 хвилин в м. Нова Каховка у відділенні ШвидкоГроші. Двері відділення відкриті для Вас щодня:

з понеділка по п’ятницю: з 08:00 до 20:00
у вихідні: з 10:00 до 19:00.

Хочете знати більше як отримати кредит ШвидкоГроші – телефонуйте:

093 170 10 22
0800 50 10 20 (безкоштовні дзвінки для всіх телефонів)