ШвидкоГроші відкрили перше відділення в місті Червоноград Львівської області, по вул. Сокальська, 5/11В

Кредити ШвидкоГроші – швидкий, простий і зручний спосіб отримати 5000 гривень до зарплати. Швидкий – тому що всього 20 хвилин і гроші у Вас. Простий – тому що для оформлення потрібні лише паспорт та код. Зручний – тому що ми завжди поруч. А з липня ми відкриті для Вас в місті Червоноград Львівської області, за адресою – вул. Сокальська, 5 / 11В.

Нове відділення знаходиться праворуч від центрального входу в ринок, поруч з аптекою “DS”. Під’їхати до нас можна на маршрутках №5А, 2, 1, 7, 3, 4, 4А. Вийти знадобитися на зупинці “Автовокзал”.

Тепер, щоб отримати швидкий кредит готівкою в Червнограді, досить прийти у відділення ШвидкоГроші, прихопивши з собою паспорт та код. Отримати кредит може кожен у віці від 18 до 60 років, хто працює навіть неофіційно. При цьому, оформити позику можна без документів з роботи, застав і поручителів.

Завдяки чесним умов кредитування, кредитами від ШвидкоГроші користуються Клієнти по всій території України. У нас немає страховок, прихованих комісій, перших внесків та інших платежів. Погашаючи займ, оплачуєте тільки відсотки за користування грошима.
Виникли термінові витрати, а до зарплати ще тиждень-два? Приходьте до ШвидкоГроші. У Червонограді працюємо для Вас без вихідних та перерв:

з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю – з 10.00 до 19.00

Телефонуйте нам:

093 170 10 30
0800 50 10 20 (дзвінки безкоштовні з будь-яких телефонів)