Переїзд відділення ШвидкоГроші в Кривому Розі

DSCN0944У Кривому Розі відділення ШвидкоГрошi переїхало ближче до Клієнтів. Якщо у Вас непередбачені витрати або затримки з виплатою зарплати, чекаємо Вас в нашому відділенні. Адже ШвидкоГрошi завжди поруч, коли Вам терміново потрібні гроші.

Раді Вам повідомити, в грудні в місті Кривий Ріг відділення ШвидкоГрошi з просп. Гагаріна, 37 переїхало і тепер розташовано біля найбільшої транспортної розв’язки міста (кільце 95 квартал). Нова адреса відділення: просп. Гагаріна, 1.

До відділення ШвидкоГрошi зручно добиратися з будь-якого району Кривого Рогу. Адже ми цінуємо Ваш час і прагнемо до того щоб наші відділення завжди були в найбільш зручних для Вас місцях. Що б доїхати до відділення ШвидкоГрошi Ви можете скористатися будь-яким видом громадського транспорту: тролейбусом (номери маршрутів: 1, 2, 8, 11, 12, 12а, 13, 17, 19, 20, 21), автобусом (номери маршрутів: 243, 376 ), маршруткою (всі маршрути, які їдуть через “кільце 95 квартал”). Також дістатися до нового відділення ШвидкоГрошi можна на швидкісному трамваї (номери маршрутів: 1, 2 і 3), вийти необхідно на зупинці “Будинок Рад”. Відділення розташоване на кругу навпроти підземного переходу, поряд з нами знаходиться магазин “Світ тканин”.

Потрібні терміново гроші? Запрошуємо Вас до відділення ШвидкоГрошi, тут Ви швидко отримаєте потрібну суму готівкою. Для оформлення кредиту досить мати з собою паспорт, код і знати номер телефону з роботи. Оформлення і видача грошей займе 20 хвилин. Отримати гроші в ШвидкоГрошi Ви можете навіть без офіційного оформлення на роботі або якщо у Вас відкриті кредити в інших фінансових компаніях. У відділенні ШвидкоГрошi Вас чекають приємні і ввічливі співробітники, які швидко оформлять кредит, видадуть Вам потрібну суму грошей, а також подарують гарний настрій.

У ШвидкоГрошi Ви отримуєте гроші без застав і поручителів, без довідок про доходи, без страховок. Також у нас немає прихованих комісій, платежів, перших внесків. Наші умови чесні і прозорі, а кредитні договори без “дрібного шрифту”. Тому Клієнти в ШвидкоГрошi стають постійними і рекомендують нас своїм родичам, колегам і друзям.

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 13
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).