Переїзд відділення ШвидкоГроші в Кременчуці по вул. Шевченко, 22/30

pereezd-otdeleniya-shvidkogroshi-v-kremenchuge-po-ul-shevchenko-22-30ШвидкоГрошi – це просте оформлення позики і вигідні умови користування. Ми піклуємося, щоб Ви в будь-який момент могли швидко взяти готівку на рішення своїх поточних питань. І для того, щоб Ви могли оформити миттєвий кредит в Кременчуці і не витрачали час на пошуки нашого відділення, в червні ми переїхали ближче до зупинки громадського транспорту. Тепер ми працюємо для Вас за адресою: вул. Шевченко, 22/30.

Плануєте оформити кредит в Кременчуці? Новий офіс ШвидкоГрошi знайти просто, адже знаходимось ми в центрі торгівлі міста. Розташовані відразу біля зупинки “Ринок”, поруч з супермаркетом “Маркетопт”. Щоб доїхати до нас скористайтеся тролейбусом №1, 5 або маршруткою №15, 15Б, 30, 17, 18.

Літо настало, а Ви ще не були на морі? Досить чекати зарплату. З ШвидкоГрошi Ви можете отримати гроші вже зараз. Для оформлення позики Вам знадобляться тільки паспорт і код. Процедура оформлення кредиту проста і зрозуміла. З документами Ви приходите в відділення, разом зі співробітником заповнюєте анкету, підписуєте кредитний договір і отримуєте готівкою гроші. На все це знадобиться 20 хвилин. Отримати гроші в ШвидкоГрошi Ви можете, навіть якщо працюєте без офіційного оформлення. Причому кредити ми видаємо без застав і поручителів.

Більшість українців вже обрали ШвидкоГрошi своїм фінансовим компаньйоном. Завдяки великій мережі відділень по всій країні, Ви можете брати кредит в будь-якому місті України. Повторне оформлення займе у Вас не більше 5 хвилин. Причому для отримання позики достатньо надати лише паспорт.

Завдяки кредитам від ШвидкоГрошi, швидка грошова допомога завжди поруч. У Кременчуці взяти гроші Ви можете за наступними адресами:

  • вул. Київська, 8 (зупинка “Палац культури Краз”)
  • вул. Шевченко, 22/30 (зупинка “Ринок)

Для Вас ми працюємо без перерв на обід і вихідних:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00

Телефонуйте і дізнавайтеся більш детальну інформацію за номерами:

093 170 10 12
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).