Переїзд відділення ШвидкоГрошi в Харкові

DSCN1660-(1)ШвидкоГроші стає ближче до Клієнтів. У Харкові наше відділення переїхало ближче до метро. Тепер нас знайти ще простіше і ми завжди “під рукою”, якщо Вам терміново потрібні гроші.

Поспішаємо повідомити жителям Харкова, що відділення ШвидкоГроші переїхало з вул. Гоголя, 2а ближче до метро і центральних зупинок міста. Тепер відділення знаходиться за адресою: вул. Сумська, 4, розташоване в бізнес-центрі на першому поверсі, офіс номер 122.

До відділення ШвидкоГроші на вул. Сумській легко добиратися як підземним, так і наземним транспортом. Якщо Ви звикли пересуватися містом на метро, ​​тоді необхідно вийти на станції метро “Історичний музей” (синя лінія). Якщо ж зручніше добиратися автобусом, тоді Вам підійдуть такі номери маршрутів – 238е, 241е, 272е, 78е, 217е, 88е, 202е, 219е, 218е, 119е, а вийти необхідно на зупинці “Майдан Конституції”. Відділення ШвидкоГроші знаходиться з лівого боку від ресторану “Пузата Хата”.

Терміново потрібні гроші? Не вистачає готівки до зарплати? Чекаємо Вас у відділенні ШвидкоГрошi. Ми будемо раді вирішити Ваші фінансові питання, підібрати для Вас найбільш зручні і вигідні умови кредитування. Для оформлення кредиту Вам достатньо взяти з собою тільки паспорт і код.

Обслуговування у нас швидке – лише 20 хвилин часу і гроші готівкою будуть у Вас на руках. А при повторних зверненнях час оформлення займе навіть менше 5 хвилин.

Умови кредиту ШвидкоГрошi прості – без застав і поручителів. Ви можете самостійно регулювати терміни виплати кредиту, робити їх довше або погашати достроково. Також закривати кредит Ви можете повністю або частинами.

Запрошуємо всіх харків’ян і гостей міста в відділення ШвидкоГрошi. Оцініть самі наскільки легко і швидко можна оформити кредит на потрібну Вам суму.

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Відділення працюють без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 20
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).