Переїзд відділення ШвидкоГроші на Борщагівці в Києві

36Взяти гроші в кредит готівкою в Києві стало ще зручніше. У березні відділення ШвидкоГроші на Борщагівці переїхало ближче до зупинок громадського транспорту і тепер ми знаходимося за адресою – вул. Симиренка, 1. Знайти нас просто, а отримати кредит без застави від ШвидкоГроші – легко.

Коли терміново потрібні гроші в розстрочку – звертайтеся в ШвидкоГроші. Щоб приїхати до нового відділення в Києві і взяти готівковий кредит, Ви можете скористатися наступними маршрутками – 433, 510, 408, 23, 411, 461. Також до нас їдуть 1-ий і 2-ий швидкісні трамваї, 23-ий автобус. Вийти Вам потрібно на зупинці “вул. Жолудєва “. Офіс ШвидкоГроші розташований по правій стороні від ТЦ “Універсам”, поруч з магазином “Технікс”.

ШвидкоГроші протягом п’яти років допомагає жителям Києва і всієї України грошима до зарплати. Якщо на роботі затримки з виплатою, а попереду непередбачені витрати – у нас Ви можете отримати швидкий кредит готівкою. Для того, щоб взяти гроші, Вам знадобляться тільки паспорт і код. За 20 хвилин фахівець у відділенні оформить документи і видасть на руки готівку. Ви не залишаєте застав, поручителів, Вам не потрібно пред’являти довідки про доходи. Отримати гроші в кредит Ви можете працюючи без офіційного оформлення, і навіть з поганою кредитною історією. Кредит від ШвидкоГроші – це швидка позика на будь-які потреби.

ШвидкоГроші – фінансова компанія, з великим досвідом роботи в мікрокредитуванні. Ми знаємо як терміново і без зайвих питань видати Вам гроші. Кредитом від ШвидкоГроші користуються по всій країні, нас радять своїм друзям, колегам і родичам.

Візьміть гроші в кредит в компанії ШвидкоГроші і переконайтеся, що ми – надійний компаньон в рішенні Ваших фінансових питань.

Очікуємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Ми працюємо без перерви.

Іншу інформацію про умови кредитування можете дізнатися за телефонами:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).