Відділенню ШвидкоГрошi в Києві виповнилося 5 років

30Відділення ШвидкоГроші в місті Київ по вул. Кіото, 8 святкує перший ювілей. Відділення на Лісовій одне з перших почало видавати в Києві швидкі і прості кредити, “гроші до зарплати”. Протягом п’яти років ми успішно продовжуємо працювати і допомагати, кому терміново потрібні гроші.

З першого дня роботи відділення ШвидкоГроші по вул. Кіото користується особливою популярністю серед жителів і гостей Києва. Адже добиратися до нього зручно, а знайти – просто. Знаходиться відділення поблизу станції метро Лісова, вийти необхідно до Київського національного торговельно-економічного університету. Сам офіс розташований в ТЦ “Зелена лінія” на цокольному поверсі.

За час роботи ми допомогли багатьом людям вирішити свої фінансові питання. Адже умови оформлення кредиту прості і лояльні, а обслуговування на найвищому рівні. Нас рекомендують друзям, колегам, родичам. Багато Клієнтів стали постійними і регулярно користуються кредитом від ШвидкоГроші.

Протягом п’яти років ми змінювалися і ставали кращими для Вас. Ми видаємо кредити без довідки про доходи, при наявності тільки паспорта та коду. У нас відсутні застави і поручителі. При першому візиті оформлення кредиту у Вас займе 20 хвилин, а при наступних – менше 5 хвилин. Отримати гроші в борг Ви можете працюючи неофіційно і якщо у Вас відкриті позики в інших банках.

У відділенні ШвидкоГроші Вас завжди зустрінуть усміхнені і компетентні співробітники, вислухають і підберуть зручні для Вас умови кредитування. Ви можете брати гроші на будь-які терміни, продовжувати або погашати раніше. Закривати кредит можете повністю або поступово, оплачуючи частинами. З нами Ви можете економити. У нас відсутні приховані комісії та платежі, страховки.

Чекаємо Вас у відділенні ШвидкоГроші. Приходьте і переконайтеся, що можете взяти швидко гроші при мінімумі зусиль. Ми відкриті для Вас:

в будні дні з 8.00 до 20.00
у вихідні з 10.00 до 19.00
без перерви на обід.

Як взяти кредит в Києві можете також дізнатися за телефоном:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).