Нове відділення ШвидкоГроші в Києві по вул. Старовокзальна, 23

У наш час все більше людей переходять на безготівковий розрахунок і пластикові картки, але найпопулярніший спосіб оплати, як і раніше – це готівка. У транспорті, та й у багатьох магазинах, картки не приймають. І відчуваєш себе спокійніше, коли точно знаєш, що в гаманці є готівка. Коли з’являються непередбачені витрати, ШвидкоГроші один з кращих способів швидко і легко вийти з цієї ситуації.

Біля метро “Вокзальна”, за адресою вулиця Старовокзальна, 23,  відкрилося наше нове віділення. Знаходиться воно на кінцевій зупинці швидкісного трамвая № 1 і № 3. Це на станції “Старовокзальна”, між магазинами “Рошен” і “Фуршет”

Якщо виникнуть питання, дзвоніть нам за номером гарячої лінії – 0 800 50 10 20, або до відділення 093 170 10 10Графік роботи цього відділення стандартний. З 8:00 до 20:00 по буднях, і з 10 до 19 на вихідних.

Тут Ви можете взяти готівку, якщо знадобиться. Повертати гроші можна через будь-яке відділення, або ж  з картки будь якого банку через інтернет. Навіть з дому виходити не доведеться.