Не всі в житті можливо передбачити, навіть якщо серйозно поставитися до процесу планування. У будь-який момент може надійти вигідна пропозиція або виникне необхідність здійснити термінову покупку. Щоб бути готовим до подібних ситуацій, варто заздалегідь розібратися, як правильно обрати кредит, щоб отримати гроші на вигідних умовах.

Взяти кредит в Україні можна в банку або в кредитній компанії, у приватних кредиторів, які працюють за ліцензією національної комісії з фінансових послуг. Який кредит краще вибрати, залежить від мети, на яку потрібні гроші. Правила кредитування у банків і МФО однакові – займ коштів під відсоток, але існують і принципові відмінності.

Кредит у банку або в МФО – як вибрати

Головна відмінність банківських і швидких кредитів в доступній сумі позики. Банки кредитують людей на великі суми грошей, за допомогою яких можна купити машину або будинок, а експрес кредити закривають невеликі побутові потреби. Через різницю в сумах, процедура видачі грошей досить різниться.

 

Банкам потрібні гарантії того, що позичальник повернув гроші, так як втрати великих сум можуть серйозно вплинути на бюджет установи. Приватні організації видають позики на невеликі суми – до 15 000 – 20 000 гривень, і процентні ставки у них вище банківських.

Моментальні позики, в основному, беруть на такі цілі:

 1. Незначний ремонт в будинку, ремонт техніки, авто.
 2. Відпускні витрати, горящі путівки, квитки за вигідними тарифами.
 3. Витрати на лікування. Банки рідко схвалюють заявки на кредит, якщо гроші потрібні на лікування, тому на допомогу приходять МФО.
 4. Несподівані запрошення на свята іноді надходять, коли немає грошей. Швидкі кредити беруть для покупки подарунків на ювілеї та весілля.
 5. Придбання товарів з рук – техніки, одягу.

Головна перевага моментальних позик – легкість отримання

Незважаючи на те, що суми швидких кредитів менші ніж банківські, у них безліч плюсів:

 1. На те, щоб оформити заявку на кредит, заповнити анкету і дочекатися схвалення запиту, знадобиться не більше 20 хвилин. Швидкий кредит – найзручніше рішення, якщо трапився форс-мажор, і гроші знадобилися терміново.
 2. Щоб подати заявку, немає необхідності збирати сотню довідок, шукати поручителів, вносити заставу. Єдині документи, які потрібні для оформлення швидкої позики – паспорт і код.
 3. За допомогою експрес-позики легко створити позитивну кредитну історію, якщо її ще немає, а також виправити погану КІ.
 4. МФО рідко дають відмову на заявки по кредитах. ШвидкоГроші схвалює 95-97% заявок.
 5. Так як для подачі заявки не потрібна довідка з бухгалтерії, мікропозику можуть отримати громадяни без офіційної роботи – домогосподарки, фрілансери, студенти, яких фінансово підтримують батьки.
 6. Більшість МФО намагаються відкривати якомога більше офісів, щоб клієнтам не доводилося їхати за кредитом на інший кінець міста. Наприклад, у компанії ШвидкоГроші в Україні працює близько 200 офісів. Всі вони пов’язані між собою, тому можна отримати гроші в одному місті, а погасити кредит в іншому.
 7. Для оформлення запиту не потрібно розповідати, для чого потрібен мікрокредит. Експрес кредити часто допомагають, коли потрібно терміново зробити щомісячний платіж за банківський кредит або погасити борги за комунальні платежі.
 8. Клієнт отримує всю суму кредиту готівкою на руки.

Вигідний кредит в ШвидкоГроші

Умови отримання кредиту в компанії ШвидкоГроші підійдуть навіть для самозайнятих громадян, так як з документів знадобиться тільки оригінал паспорта та податковий код. Позичальнику не доведеться ходити по інстанціях, збираючи потрібні довідки, кредит можна взяти просто «з вулиці», проходячи повз офіс компанії. Щоб отримати позику, необхідно:

 • Бути громадянином України.
 • Пред’явити діючий паспорт – оригінал документа.
 • Податковий код.
 • Позики видають громадянам у віці 18-60 років.
 • Обов’язкова наявність доходу.

Рівень доходу – головний критерій, за яким буде прийнято рішення про видачу кредиту або відмову. Але менеджерам не знадобиться довідка про доходи, тому що далеко не завжди вона показує реальний рівень платоспроможності клієнта. Часто домогосподарки, яких фінансує чоловік, або пенсіонери, яким допомагають діти, мають постійний високий дохід, але не здатні його підтвердити. Люди без офіційного місця роботи можуть легко взяти кредит в компанії ШвидкоГроші, головне, щоб вони були впевнені, що мають змогу погасити його в строк.

Кредит в ШвидкоГроші оформляється протягом 20 хвилин, якщо позичальник звернувся в компанію вперше. Зареєстровані клієнти отримують гроші набагато швидше – повторну мікропозику видають за 5 хвилин. Можна оформити кредит у відділенні компанії або на сайті онлайн. Для цього потрібен лише інтернет і будь-який мобільний пристрій – комп’ютер, планшет, смартфон.