Як взяти кредит, якщо немає 21 року

Кредит може знадобитися людині в будь-якому віці, але саме в юності найчастіше питання грошей постає особливо гостро. З одного боку, – відсутність постійної роботи і житла, регулярні витрати на навчання й оренду квартири, з іншого, – безліч можливостей, що відкриваються. Відкрити свою справу, розпочати стартап без грошей не вийде. А взяти кредит, не маючи офіційної високооплачуваної роботи, малоймовірно.

На питання – чи дають банки кредит в 18 років, однозначно відповісти складно. Де-юре громадянин України, якому виповнилося 18 років, має доступ до всіх банківських послуг. Де-факто банки видають кредити громадянам, починаючи з 23-25 ​​років. Найчастіше вікові обмеження вказані в правилах. Але навіть якщо банківські структури заманюють клієнтів заявою, що видають кредити з 18 років, вони переважно дають відмову на заявку від молодих людей.

Оптимальний вихід – експрес-кредит

Якщо сума в кредит потрібна невелика, то ШвидкоГроші – ідеальний спосіб швидко і без проблем отримати гроші. Питання, чи дають ШвидкоГроші кредит в 20 років, не постає – віковий діапазон наших клієнтів – 18-60 років.

Експрес-кредити багато в чому вигідніше банківських:

 • ШвидкоГроші не вимагають повний пакет довідок. Швидкі позики видають без офіційного місця роботи, довідки про доходи, внесення застави, першого внеску і т.д.
 • Кредит можна отримати навіть при нульовій кредитній історії.
 • Заявка розглядається не 4-6 днів, а 10-15 хвилин.
 • Починаючи з другого звернення, гроші можна отримати на карту в інтернеті, клієнт не зобов’язаний їхати в офіс компанії.

Термін, на який видається експрес-кредит, становить 7-14 днів. Але насправді кредитом можна користуватися до 2-3 років без штрафу, якщо вчасно виплачувати відсотки, що набігли.

Якщо повернути кредит достроково, розмір комісії знизиться. Заплатити треба буде тільки за ті дні, коли клієнт користувався позикою за фактом. З цієї причини найвигідніше брати гроші на найкоротший термін і погашати мікрокредит відразу, як вийде.

Ще один спосіб заощадити – повертати тіло кредиту частинами, щоб знизити розмір комісії, який нараховується на суму, що знаходиться у позичальника на руках.

Де отримати швидкий кредит

ШвидкоГроші видає гроші онлайн і офлайн.

Онлайн кредити стають все більш популярними, адже майже не віднімають часу клієнта. Не треба їхати до філії, стояти в чергах, чекати відповіді на заявку. Достатньо подати запит на сайті, і вже через 10-15 хвилин прийде рішення по кредиту. Якщо воно буде позитивним, гроші відразу надійдуть на картку.

Першу позику, оформлену на сайті ШвидкоГроші, можна отримати тільки в офісі. Після того, як позичальник віддає борг, він потрапляє в розряд постійних клієнтів. Повторне звернення за кредитом дає право отримати кредит на картку відразу після обробки заявки в інтернеті. В цьому випадку їхати до відділення не доведеться.

Подаючи заявку, треба заповнити анкету, вказавши ПІБ, контактну інформацію, паспортні дані, рівень доходу. Умови отримання кредиту в компанії ШвидкоГроші такі:

 • Українське громадянство, чинний паспорт.
 • Особиста банківська карта при запиті онлайн.
 • Наявність податкового коду.
 • Обов’язкова наявність доходу.

У робочий час взяти мікрокредит готівкою можна в офісі компанії. Заповнити допоможуть менеджери, вони ж розкажуть, як взяти кредит в 20 років, пояснять всі умови або незрозумілі моменти в договорі. Письмовий і електронний договори мають однакову юридичну силу.

Плюси і мінуси отримання експрес кредитів

Чи можна взяти кредит в 18 років і чи варто це робити? У отримання кредиту в такому молодому віці є і переваги, і недоліки.

Переваги:

 • Мікрокредит допомагає справитися з фінансовими труднощами, в які молоді люди часто потрапляють через відсутність досвіду.
 • Експрес-позика дозволить отримати освіту: заплатити за семестр або оплатити репетитора, курси, заняття онлайн.
 • За допомогою мікрокредиту можна почати свій бізнес, реалізувати творчий потенціал.
 • Кредит дозволить здійснити подорож, купити гарячу путівку.
 • Мікропозика – швидкий і безпечний спосіб вибудувати кредитну історію, якщо вона нульова. Якщо брати в кредит малі суми, то комісія буде невисокою, а кожне погашення боргу в строк створює позитивний фінансовий рейтинг.

Недоліки:

 • Якщо недостатньо тверезо оцінити свої можливості, можна зіпсувати кредитну історію.

З приходом мікрофінансових організацій на кредитний ринок України нікому не доводиться замислюватися, як отримати кредит в 20 років. Це просто – треба лише мати діючий паспорт і податковий код, витратити півгодини на реєстрацію і перевірку даних, і гроші переведуть на карту.

Але перш ніж позичати гроші, треба впевнитися, що їх вийде повернути. І щоб не ускладнювати собі життя, ні в якому разі не варто ховатися від співробітників компанії. Якщо виникли проблеми, треба звернутися до співробітників ШвидкоГроші й активувати пролонгацію, яка допоможе уникнути штрафів і проблем із законом. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і вирішуємо всі складнощі в індивідуальному порядку.