Підсумки конкурсу «Зустрічай смарт-осінь з ШвидкоГрошіУ перші місяці осені ми хотіли додати позитиву в Ваше життя і звернути Вашу увагу на красу осінньої природи. Для цього компанія провела конкурс “Зустрічай смарт-осінь з ШвидкоГроші”. Ми розігрували відмінний гаджет – смартфон Xiaomi Redmi 3, який був обраний спеціально для того, щоб Ви могли насолоджуватися осінніми пейзажами і робити селфі на їх фоні. Сподіваємося, ми досягли поставленої мети, і Ви трохи відволіклися від робочих буднів і щоденних турбот.

Завдання в конкурсі були такими ж простими, як і оформлення кредиту в ШвидкоГроші. Ми робимо Ваше життя кращим і простішим, на це ж і орієнтовані наші кредити, які допомагають вирішувати Ваші фінансові питання швидко і без зайвої тяганини!

Переможцем конкурсу стала мешканка міста Житомир, Ольга Соловйова. Приз щасливиці вручили в одному з відділень Житомира. Ось як прокоментувала конкурс сама Ольга:

“Дуже подобається обслуговування в офісах вашої компанії. Мені, як переможцю акції, було дуже приємним ставлення ваших співробітників і дуже сподобалося абсолютно все. Надалі, в разі непередбачених обставин, завжди буду користуватися вашими послугами. І вдвічі приємніше, що є різні акції. Можна не тільки взяти гроші в кредит, а й виграти чудові призи. Щиро Дякую!”

Незабаром ми плануємо ще багато цікавих конкурсів з чудовими призами, тому залишайтеся на зв’язку.