Підсумки конкурсу «ШвидкоГроші дарує квитки на Eurovision 2017»

5566Весна 2017 для України стала знаменною, у зв’язку з проведенням у місті Києві міжнародного пісенного конкурсу Євробачення. І наша компанія не змогла залишитися осторонь. Для Вас ми організували конкурс, який спеціально підготували до Євробачення. Розігрувалися 2 призи, відповідно для учасників, які зайняли 1 та 2 місця.

1 місце – Переможець отримав 2 квитки на фінал;
2 місце – Переможець отримав 2 квитки на півфінал;

Ми подумали, що такі подарунки, як квитки на Євробачення можуть доповнити Ваші травневі свята спогадами про яскраві виступи учасників з 42 країн Європи.
Завдання були прості і цікаві. Кожен етап конкурсу був насичений обговореннями, всі учасники перебували в передчутті самого Євробачення.
Переможцем конкурсу стала Яна Кореллі з міста Києва. Вона зайняла перше місце і отримала 2 квитки на фінал.

Ось як прокоментувала свою перемогу сама Яна:

Мрії збуваються! Так-так, саме так. І особливо, коли ви зовсім цього не очікуєте. Ось, одна моя збулася)
Спасибі Швидко Гроші за можливість стати свідком фіналу масштабної події Evrovision 2017!!! А знаєте, навіщо там варто побувати, а не тільки споглядати цю дію з екрану? Хоча б для того, щоб побачити ту красу, яка відбувається на величезних екранах. Жодна, навіть сама крута камера не передасть всю насиченість фарб спецефектів. Щоб побачити всіх артистів поблизу, ось зовсім поряд, в півметра і дати п’ять хоч кожному з них. А ще, щоб побачити цей процес зсередини, адже для нас, глядачів, це розвага, а для сотень тих, хто залишається за кадром – робота дуже відповідальна (адже на кону обличчя країни!). І поки ми танцюємо, співаємо, переживаємо, люди залишаються серйозними і сконцентрованими. І навіть потім, щоб їхати додому втомленою, але з посмішкою, тому, що цей момент запишеться в пам’ять.
p.s. Люди, ховайте свої телефони і запам’ятовуйте, що бачите, чуєте, відчуваєте! Співайте, танцюйте!Повірте, це набагато крутіше, ніж знімати відео поганої якості на телефон

Друге місце зайняв Константин Денисюк, який теж живе в місті Києві. Кості дісталися квитки на 2 півфінал Євробачення.

Незабаром ми плануємо ще багато захоплюючих конкурсів з чудовими призами, тому слідкуйте за нашими конкурсами, приймайте участь та отримуйте призи. Щоб спостерігати за нашими новинами – підписуйтесь на оновлення спільнот ШвидкоГроші в соц. мережах: