Коли не вистачає грошей, на думку спадає ідея звернутися за кредитом. Але як правильно вибрати місце, де взяти кредит? Банки часто надають привабливі рекламні пропозиції, де обіцяють видати кредит без відмови під низький відсоток, але в кінці-кінців з’ясовується, що отримати такий кредит майже неможливо, або треба відповідати суворим вимогам. Але в Україні діють інші фінансові структури, де реально взяти кредит без купи паперів і довгого очікування. Мікрофінансова компанія ШвидкоГроші пропонує одні з кращих умов для клієнтів на ринку швидкого кредитування.

Кредит у банку та в МФО – в чому різниця

Щоб вирішити, де краще брати кредит, спочатку треба з’ясувати, на які цілі потрібні гроші. Якщо це велика покупка – автомобіль, нерухомість, в такому разі необхідно звертатися в банк, так як взяти іпотеку або автокредит можна лише в банківських структурах. Але якщо мова йде про відносно невеликі суми, в такому разі варто розглянути варіант з швидкими кредитами. Які мають ряд переваг у порівнянні з позиками в банку:

 • Проста процедура оформлення. Від позичальника вимагається бути громадянином України, пред’явити оригінал паспорта та ІПН. Довідки, які потрібні в банку – з місця роботи про доходи, з ЖЕКу – не потрібні, також як поручителі і застава.
 • При обробці заявки менеджери МФО не враховують якість кредитної історії заявника. Схвалення за заявкою можна отримати, навіть якщо у заявника є відкриті кредити. Тому експрес кредити часто беруть на повернення боргів і платежі за банківськими позиками.
 • Заявка обробляється протягом 10 хвилин, а не 2-3 днів, як в банку. Тому заявник отримує гроші в день звернення, а процедура заповнення заявки та видачі грошей займає 20 хвилин.
 • Кредит можна оформити через інтернет, пройшовши процедуру реєстрації самостійно на сайті компанії. Це зручно і швидко, заявнику потрібен тільки комп’ютер та інтернет, або навіть будь-який смартфон.
 • Швидкі кредити зручні тим, хто хоче створити собі хороший кредитний рейтинг. Незважаючи на те, що експрес позики видають на невеликі суми, дані про швидкі кредити також відправляють в бюро кредитних історій, з чого складається фінансова репутація громадянина.
 • На відміну від банків, МФО рідко відмовляють заявникам – тільки якщо у тих немає доходу, який дозволить повернути кредит, або якщо вони вказують про себе неправдиві дані.
 • Так як від клієнтів не вимагається довідка про доходи, кредит можуть взяти люди, які працюють неофіційно, домогосподарки, підприємці.
 • Більшість МФО – мережеві, вони відкривають офіси в різних містах України, що дозволяє позичальнику отримати кредит в одному місті, а віддати в іншому. Наприклад, у компанії ШвидкоГроші понад 200 філій по всій країні, де можна взяти кредит.

Ще одна істотна відмінність швидких кредитів  полягає в тому, що позичальник не зобов’язаний вказувати ціль позики. Банки видають гроші не на всі цілі, наприклад, дуже важко отримати гроші на лікування або покупку предметів розкоші. Менеджерів ШвидкоГроші не цікавить для чого людині потрібні гроші.

Банки часто заявляють невелику відсоткову ставку, а потім з’ясовується, що реальна комісія більше в два рази. Відсоткова ставка експрес кредитів відома клієнту відразу, вона не зміниться протягом дії договору, немає прихованих комісій, які можуть збільшити борг. Відсоток нараховується тільки на ту суму, яка знаходиться у клієнта, і якщо він платить частинами, комісія зменшується. Відсоткова ставка швидких кредитів в ШвидкоГроші становить 2% в день, і не може збільшитися без відома заявника. Така комісія означає, що на кожні 1000 гривень, які займає клієнт, нараховується щоденна комісія в розмірі 20 гривень.

Як вирішити, де брати кредит

Вибираючи, де краще взяти кредит, треба враховувати такі параметри:

 • Термін дії договору. У компанії ШвидкоГроші клієнт може отримати кредит на 7 днів або на 14 днів.
 • Можливість продовжити дію договору. Послуга називається «пролонгація» і створена для того, щоб позичальник, який не встигає погасити кредит в дату, зазначену в договорі, міг відсунути термін платежу без штрафних санкцій. У компанії ШвидкоГроші пролонгація безкоштовна.
 • Процентна ставка. Комісія за оренду кредиту нараховується кожен день, хоча в договорі відразу прописана підсумкова сума. Знизити комісію і заощадити на кредиті можна, повернувши борг завчасно.
 • Кредитний ліміт. У більшості компаній для нових клієнтів встановлений жорсткий кредитний ліміт в 2 000-3 000 грн, так як співробітники компанії не можуть бути впевнені в незнайомій людині. У ШвидкоГроші перший кредит видають на суму до 5 000 гривень, що дозволяє закрити більші потреби.
 • Віковий ценз. Найчастіше нижня планка для позичальників становить 21-23 роки. У ШвидкоГроші віковий діапазон позичальників – 18-60 років.

МФО – єдине місце, де легко дадуть кредит готівкою. Банки неохоче оформляють споживчі кредити для фізичних осіб, так як в цій ситуації не можуть використовувати покупку позичальника як заставу. У компанії ШвидкоГроші готівку на руки можна отримати за 20 хвилин в одній з філій. А для постійних клієнтів доступна опція оформлення кредиту на сайті на картку.