У сучасному світі широку популярність знаходять різного роду способи кредитування.  Нас все більше приваблює можливість придбати бажаний товар або послугу прямо тут і зараз.  І чим ширше вибір варіантів кредитування, тим важче стає визначитися з компанією.  Нам пропонують різні мікропозики, кредити, розстрочки.

Для початку, давайте розберемося, в чому ж різниця між кредитом і загадковим поняттям "розстрочка" ...

Реклама на білбордах, по телевізору, в оголошеннях та інтернет мережі наполегливо пропонує техніку, меблі, транспортні засоби в розстрочку під 0%.  А тепер варто згадати про мишоловки з безкоштовними сирними ласощами, і задатися простим питанням: "Навіщо банку оплачувати Ваш товар, абсолютно нічого за це не маючи в результаті?"

У будь-якому бізнесі поняття "безкоштовно" - міф для споживача.  Така ж ситуація з розстрочками під 0% без додаткових умов.  Варіанти і формулювання так званих "підводних каменів" можуть бути різні.  А ще вони обов'язково включені до договору, тільки написані незрозумілими для нас, простих громадян, термінами.

 Наведемо лише малу частку того, як заробляють банки і компанії, що надають розстрочку:

  • Щомісяця нараховується комісія за користування (про яку не кажуть на момент видачі)

  •  Нараховуються приховані комісії при отриманні такого розстрочення або кредиту

  •  Нараховуються величезні штрафи, якщо Ви закриваєте кредит раніше терміну

  •  Додаткові платежі за страховий договір, оформлення якого нав'язують при покупці товару

  •  Спочатку ціна на товар або послугу встановлюється вищою за ринкову.  В даному випадку відсоткова ставка по кредиту просто включається в вартість товару.

Для порівняння наведемо кредит в мікрофінансових організаціях, так званих "МФО".  Як приклад давайте розглянемо лідера ринку - Компанію ШвидкоГроші.

  • Договір ШвидкоГроші - це всього один лист з двостороннім друком (а значить це, що ознайомитися з усіма умовами та пунктами можливо всього за пару хвилин)

  • Умови прозорі, а відсоткова ставка, в друкованому вигляді, завжди знаходяться перед Вашими очима.

  • Є дострокове погашення!  А це означає, що Ви самі регулюєте терміни оплати.  Більш того, перераховується кожен день користування.

  • Сума внеску - це Ваш вибір: є можливість оплатити як відсоток для продовження, так і будь-яку частину тіла кредита. (Відсотки в цьому разі будуть перераховані).

  • Закрити кредит може будь-який Ваше родич або знайомий.

Порівнюючи ці два види кредитування, розуміємо, що до одного і того ж результату, в нашому випадку, придбання товару, можна прийти різними способами.  Зрозуміло одне - завдяки чесності і прозорості умов, бути Клієнтом Компанії ШвидкоГроші набагато надійніше.