У кожного з нас бувають грошові труднощі. Це пов’язано зі зміною роботи або місцем проживання. Коли затримують заробітну плату і при цьому потрібно купити плаття на випускний або просто приїжджають далекі родичі, а гроші на святкування закінчилися? Не всі розуміють де можна швидко взяти кредит і до кого можна звернутися, щоб не отримати відмову. В основному люди відразу намагаються знайти займ у знайомих, після декількох відмов звертаються в банк, але там вимагають надати поручителів. Розчарувавшись багато хто думає, що надії вже немає. Але вихід в даній ситуації є – найнадійнішою компанією, з швидкої видачі кредитів є ШвидкоГроші. Вона зареєстрована в Україні з 2010 року. Головним видом діяльності є видача мікрокредитів до 5000 грн.

Які документи потрібні для оформлення кредиту:

Где взять деньги - ШвидкоГроші

Забудьте про непотрібних довідках з роботи і поручителів. Ми цінуємо час кожного Клієнта і тому видаємо швидкі кредити тільки при наявності паспорта та коду. При цьому вік позичальника може бути від 18 до 60 років. Також в компанії є зручна багатьом послуга – кредит онлайн. Заявку можна залишити не виходячи з дому. Клієнти, які звернулися до нас за рішенням фінансових проблем, знають як Важливо, коли тобі довіряють і ставляться з розумінням. Саме компанія ШвидкоГроші перша в сфері кредитування створила сервіс, при якому вистачить стандартного пакету документів. Збір непотрібних довідок залишився далеко в минулому. А якщо у Вас гарна кредитна історія, можете навіть не сумніватися в тому, що отримаєте гроші в позику. Позитивний результату по Вашому запиту ми гарантуємо.

Яку суму можна отримати:

Фінансова організація ШвидкоГроші при першому зверненні видає кредити в розмірі від 400 до 5000 грн. При повторному зверненні сума кредитування може бути збільшена, а час оформлення скорочується до 5 хвилин.

На який термін можна оформити позику:

У зв’язку з тим, що на ринку кредитування ми працюємо досить тривалий час. Ми визначили, що найкомфортнішим терміном кредитування, за який Клієнти без проблем можуть повернути позику – це 7 або 14 днів. При цьому, якщо у Вас виникла ситуація, що навіть за ці дні немає можливості повернути готівку, компанія пропонує погасити тільки плату за користування коштами, що становить 2% в день. Таким чином продовжувати кредит можна необмежену кількість разів.

Де можна повернути позику:

Якщо Ви брали кредит наприклад в Києві, а потім переїхали в інше місто і не знаєте де його можна повернути. Не переживайте, погасити кредит можна в будь-якому відділенні компанії ШвидкоГроші. Досить прихопити з собою паспорт для підтвердження вашої особи. А якщо Ви хочете погасити борг не виходячи з дому, ми так само підготували для Вас таку можливість – потрібно зайти в особистий кабінет на нашому сайті і за допомогою своєї банківської картки повернути гроші.

Чому саме ШвидкоГроші?

Ми розробили найзручніший для Клієнтів сервіс, який дозволяє взяти гроші в кредит в Україні за 20 хвилин особистого часу, без довідок, що підтверджують працездатність або заставної суми. Ми цінуємо кожного клієнта і тому працюємо без прихованих платежів, штрафів і пені. Вся плата за користування засобами, яку Вам треба оплатити це тільки 2% в день від суми, яку отримали.