Потрапляння до чорних списків дуже ускладнює отримання кредитів – адже саме людям з боргами, найчастіше, кредити найбільш потрібні. Банки клієнтам з поганою кредитною історією відмовляють майже зі 100% ймовірністю, тому що благонадійність клієнта – ndash; один із головних критеріїв при прийнятті рішення про позику. Це тому, що банки видають кредити на значні суми грошей, і роблять усе, щоб їх втратити. На даний момент в Україні майже 50% проблемних кредитів, тому банківські працівники вважають за краще не ризикувати.
Єдина реальна можливість отримати кредит у банку з чорним списком в Україні – ndash; взяти гроші під заставу майна. Але в цьому випадку майно має мати високу вартість. І процентні ставки для таких клієнтів зазвичай вищі, тому є шанс потрапити в серйозну боргову кабалу.
Але ситуація не така безнадійна, як здається, і клієнт все-таки може взяти кредит, якщо він у чорному списку. Найпростіше це зробити в мікрофінансовій організації, де видають мікрокредити на невелику суму.
У наш час кредити стали невід'ємною частиною фінансового життя багатьох людей. Проте не всім вдається підтримувати свою кредитну історію у бездоганному стані. Іноді з різних причин буває, що людина опиняється у чорному списку банків, що ускладнює отримання нового кредиту. Але не все втрачено, і навіть перебуваючи у чорному списку можна отримати кредит.
Або скануйте QR-код, щоб завантажити додаток
Чорний список – це перелік осіб, чия кредитна історія була зіпсована через несплату кредитів чи інших боргів перед банками. Потрапляючи до чорного списку, людина стикається з труднощами при спробі отримання нового кредиту або позики у банків.
В Україні працюють 4 єдині кредитні бази, куди потрапляє інформація про будь-які кредити, які бере громадянин. Головна їх – Українське бюро кредитних історій Приймаючи рішення, чи видавати кредит, банківські співробітники звертаються до цих послуг і отримують повну інформацію про фінансові операції клієнта. І якщо кредитний рейтинг низький – найчастіше буде відмова. Тому якщо вже не вперше не дають кредит, варто перевірити чорний список.
Раз на рік будь-який громадянин України може звернутися до цих інстанцій телефоном або онлайн і безкоштовно дізнатися про свій кредитний рейтинг. Для цього потрібно повідомити свої паспортні дані та код ІПН. Перевіряти рівень КІ можна частіше, але решта перевірок буде платною.
Для отримання більш детальної інформації дзвоніть до нашого офісу:
Люди потрапляють до чорних списків з різних причин. Це може бути несплата кредитів, заборгованості за кредитними картками, прострочення виплат за позиками та інші фінансові порушення. Всі ці фактори можуть негативно позначитися на кредитній історії та призвести до потрапляння до чорного списку.
Зіпсувати кредитну історію досить просто. Фінансовий рейтинг людини складається з багатьох деталей та нюансів, про які вона іноді навіть не підозрює. Найпоширенішими причинами погіршення КІ є:
Іноді людина і сама не знає, що її КВ не в порядку. Наприклад, якщо став жертвою аферистів і хтось узяв кредит на його ім'я. Не обов'язково втрачати при цьому паспорт, іноді достатньо скана чи ксерокопії посвідчення особи. Шахраї купують ці скани у працівників копіювальних центрів та пунктів валютного обміну.
Інша причина може бути у боргу за кредит, про який позичальник не знає. Такі ситуації виникають, якщо при погашенні кредиту сталася помилка, і позичальник залишився винен невелику суму. Навіть лише 1 гривню. Наприклад, при переказі грошей на рахунок кредитора деякі банки та платіжні термінали беруть комісію, сума якої віднімається з платежу. Або банк не відразу переказав платіж на рахунок, через що відбулася прострочка і були нараховані штрафи.
Для тих, хто перебуває у чорному списку банків, є альтернативні варіанти отримання кредиту. Одним із способів є звернення до мікрофінансових організацій або компаній, які видають експрес кредити навіть клієнтам зі зіпсованою кредитною історією.
У мікрофінансових організаціях можна взяти кредит, перебуваючи у чорному списку. Менеджери компанії ШвидкоГроші, ухвалюючи рішення про видачу позики, не керуються рівнем фінансового рейтингу клієнта. Позичальники з поганою КІ мають можливість взяти у позику, навіть якщо гроші потрібні на закриття інших позик або повернення боргів. У заявці не доведеться вказувати мету кредиту.
Клієнт може отримати кредит, якщо знаходиться в чорному списку, за таких умов:
Експрес кредити є невеликими сумами кредитування, які видаються на короткий термін. Однією з переваг таких кредитів є можливість клієнтам із поганою кредитною історією виправити її. Погашення експрес кредиту вчасно допомагає покращити фінансову репутацію клієнта перед банками та підвищити його кредитний рейтинг.
Швидкий кредит у ШвидкоГроші – чудова можливість покращити свій кредитний рейтинг та залишити чорний список УБКІ. Дані про своєчасне повернення боргу потраплять у єдині бази та виправлять КІ. Для цього важливо погашати кредит вчасно, не допускаючи штрафів.
3 000 000
Розглянутих заявок
2 225 000
Схвалених кредитів
1 600 000
Задоволених клієнтів
Якщо позичальник не має грошей на те, щоб закрити позику до зазначеної в договорі дати, є послуга пролонгації кредиту. Достатньо заплатити комісію за кредит, і термін оренди позики буде продовжено. Продовжувати договір можна багато разів, головне, вчасно виплачувати відсотки.
Таким чином, перебуваючи в чорному списку, можна звернутися за експрес-кредитом і зробити крок до виправлення своєї кредитної історії. Головне - відповідально підходити до питань фінансового планування та своєчасно погашати кредитні зобов'язання.
Наші реквізити:
ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, info@sgroshi.com. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438, яка переоформлена 07.03.2024р. Національним банком України на ліцензію на діяльність фінансової компанії з правом надання послуги – надання коштів та банківських металів у кредит.
Реквізити для клієнтів Захищеної категорії:
ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. 0800 504420, virymovzsu@sgroshi.com