Працюємо для Вас 14 років!

Детальніше
sg-background-picture
Оберіть бажану суму кредиту
Ця інформація не є кредитним калькулятором у розумінні НПА НБУ. Детальні розрахунки витрат на кредит з урахуванням вибраних умов (калькулятори по кожному кредитному продукту) тут.

Істотні характеристики послуги

Отримай бі-і-ільше у застосунку

💰

Грошей більше

Швидкий вхід

📝

Довідка про закриття
download-icon

Завантажити застосунок

mobblock

Зручний застосунок для Вашого смартфона

Відгуки клієнтів

user-avatar-dmytro
Дмитро
Студент
19 років

Дуже задоволений послугами ШвидкоГроші! Звертався до них кілька разів і щоразу отримував чудове обслуговування. Оформлення позики проходить швидко та зручно, а гроші зараховуються на рахунок практично миттєво. Рекомендую!

21.11.2022
м. Київ
user-avatar-kateryna
Катерина
Кухар
28 років

Затримали заробітну плату, звернулася до компанії ШвидкоГроші у Білій Церкві, навіть не просили довідки про доходи, за 20 хвилин отримала гроші. Залишилася дуже задоволена, ввічливі консультанти швидко, зручно, прозоро.

10.02.2022
м. Біла Церква
user-avatar-maksym
Максим
Працівник банку
36 років

Коли дізнався про онлайн кредит у компанії ШвидкоГроші, вирішив спробувати. Залишився дуже задоволений умовами та швидкістю прийняття рішення. Всім раджу.

18.03.2022
м. Бровари
user-avatar-oleksiy
Олексій
Пенсіонер
65 років

Хочу висловити подяку компанії «ШвидкоГроші» за відмінний сервіс та швидку допомогу. Гроші надійшли на мій рахунок майже миттєво після оформлення заявки. Велике спасибі, я рекомендуватиму «ШвидкоГроші» всім своїм друзям та знайомим!

20.09.2023
м. Київ
user-avatar-konstyantyn
Костянтин
Продавець
29 років

Обратился в отделение ШвидкоГроші в Житомире на улице Победы 4/2. Мне быстро оформили и одобрили кредит на 1500 грн., еще и сложилось так удачно что магазин электроники рядом, сразу и телефон себе купил.

17.08.2023
м. Житомир
user-avatar-oleksandr
Олександр
Таксист
28 років

Очень быстро получил займ! Оформление заявки заняло всего несколько минут, а деньги поступили на карту в течение часа. Очень удобно!

12.09.2021
м. Запоріжжя
user-avatar-oksana
Оксана
Студентка
18 років

Очень быстрое оформление займа. Деньги были на моей карте уже через 15 минут после подачи заявки. Рекомендую ШвидкоГроші!

27.05.2023
м. Дніпро
user-avatar-olesya
Олеся
Медсестра
31 років

Нуждалась в кредите наличными на ремонт дома. Брат посоветовал ШвидкоГроші. Организация надежная, я получила деньги без лишних усилий. Дом быстро починили, а сейчас уже вернула кредит.

24.05.2022
м. Львів
user-avatar-olya
Оля
Бухгалтер
26 років

Были с дочкой на центральном рынке, нашли два очень красивых платья, а денег было всего на одно. Не хотелось никого обижать, увидела ШвидкоГроші на улице Тимирязева. Взяли микрозайм, купили два платья и остались довольны обе.

24.05.2022
м. Вінниця

💰🪪Мікрокредити онлайн на картку в Україні💙💛

Зміст:

  1. Що таке мікрокредит (мікропозика) в Україні?
    1. Відповіді на питання про мікрокредит
  2. Чим відрізняється мікрокредит онлайн на картку від банківського кредиту?
    1. Які переваги мікропозики в порівнянні з кредитом у банку?
  3. Як отримати мікропозику в Україні?
    1. Де взяти онлайн мікропозику на банківську картку будь-якого банку в Україні?
    2. Мікрокредити в Україні готівкою — де взяти?
  4. Плюси та мінуси мікрокредитів — недоліки мікропозики
    1. Переваги оформлення мікропозики — коли варто взяти мікропозику?
    2. Мінуси мікрокредитів — коли брати не потрібно?
    3. Відгуки клієнтів про роботу з компанією ШвидкоГроші та мікрокредити які вона видає
  5. Як швидко та легко отримати мікрокредит на карту через інтернет?
    1. Як взяти мікрокредит у ШвидкоГроші?
    2. Як оформити онлайн-заявку на мікропозику в Україні?
  6. Який вид мікрокредиту можна взяти швидко і без проблем?
    1. Мікрозайм онлайн на карту терміново цілодобово
    2. Мікрозайми без поручителів
    3. Мікрокредити без дзвінків
    4. Рефінансування, перекредитування мікропозик із простроченнями в Україні
    5. Чи можна взяти мікропозику онлайн з поганою кредитною історією на картку?
    6. Мікрокредит без перевірок
  7. На яких умовах можна оформити мікропозику в Україні?
    1. Які умови та вимоги до видачі мікропозик у ШвидкоГроші?
    2. Яку суму можна взяти в борг у компанії ШвидкоГроші - розмір мікропозики
    3. Кому видають мікрокредити в Україні і які документи необхідні?
    4. На які цілі видається мікрокредит у ШвидкоГроші
    5. Яка процентна ставка за терміновою мікропозикою на картку?
  8. Як повернути взяту мікропозику?

Щомісячно в Україні оформляється понад півмільйона кредитних договорів. Це доводить, що кредитування вже стало нормою і кожному українцю потрібно мати бодай мінімальні знання про нього. Постараємося розібратися, що таке онлайн кредити з мікропозиками, у якому разі не варто брати мікрокредит на картку в МФО, а також де і як можна оформити споживчу позику на кращих умовах.

Жити від авансу до зарплати виходить не кожен. До того ж у будь-який момент можуть виникнути непередбачувані витрати: на термінову купівлю техніки або брендового одягу з великою знижкою, поїздку, прийом гостей, похід до стоматолога та ін. У таких ситуаціях перше, що спадає на думку, – це банківський кредит.

Однак банки ставлять суворі обмеження щодо кредитування. Щоб отримати заповітну суму, потрібно зібрати пакет документів і пройти ретельну перевірку. Можна попросити у позику у родичів або друзів. Але вони можуть виявитися потрібної суми. Та й перевірку на гроші витримують не багато родинних та дружніх стосунків. Найкращою альтернативою буде мікрокредит онлайн від МФО «ШвидкоГроші».

Мікрокредитування в Україні переживає розквіт. МФО ШвидкоГроші займає лідерські позиції щодо частки видачі мікропозик. Компанія працює понад 10 років. Ми пропонуємо вигідні та гнучкі умови оформлення позик.

Або скануйте QR-код, щоб завантажити додаток

Що таке мікрокредит (мікропозика) в Україні?

Що таке мікрокредит (мікропозика) в Україні?

Порівняно зі стандартними кредитами мікропозики в Україні видаються на відносно невеликі терміни та в невеликих сумах.

Мікрозайми — прерогатива мікрофінансових компаній, мікрокредит у яких видається за більш простим алгоритмом, ніж у банківських установах.

Суттєвою перевагою для клієнтів є те, що сервіси мікрокредитування дозволяють позичити гроші в Інтернеті, без необхідності візиту до відділення. Мікрокредит можна оформити через сайт та за допомогою мобільного додатка (така можливість є у клієнтів ШвидкоГроші).

Щоб дізнатися про актуальні пропозиції українських мікрофінансових організацій (МФО), можна скористатися послугами фінансових маркетплейсів, де зібрано інформацію про всі сайти мікропозик.

Відповіді на питання про мікрокредит:

Мікрокредит – що це таке, що треба знати? Що означає слово "мікрокредит"?

Мікрокредит — це позика у розмірі не більше однієї мінімальної заробітної плати. Відповідно до законодавства України, штраф та пеня за такими кредитами не можуть перевищувати подвійну суму кредиту.

На відміну від звичайного кредиту у банку, мікрокредити видають за наявності меншої кількості документів. У компанії «ШвидкоГроші» оформити мікропозику можна лише за паспортом та ідентифікаційним кодом. Мікрокредит також можна отримати набагато швидше: наприклад, лише за 15-20 хвилин.

Чим відрізняється мікрокредит від кредиту?

Одна з основних відмінностей мікрокредитів та кредитів — термін користування кредитними коштами. Якщо кредит видають на тривалий термін, то мікропозика оформляється на короткий термін. Середній термін мікрокредитування – 1 місяць, тобто до зарплати.

Мікрокредити та кредити також відрізняються сумою кредитних коштів. Сума мікропозики зазвичай не перевищує однієї мінімальної зарплати, тоді як кредит може бути значно більшим, у тому числі в такій сумі, якої достатньо для покупки квартири чи машини, відкриття бізнесу тощо.

Як мікрокредит перетворити на кредит?

Бо мікрокредит — це невелика сума грошей, видана у борг, позичальник не завжди може вирішити свої фінансові питання за рахунок цих коштів. При цьому при першому зверненні до мікрофінансової організації компанія часто не готова одразу встановлювати максимальний кредитний ліміт.

Однак перетворити мікрокредит на кредит можна, якщо вчасно вносити обов'язкові платежі за позикою. Якщо МФО бачить, що клієнт сумлінний та платоспроможний, вона може на запит збільшити кредитний ліміт до максимуму, таким чином перетворивши мікрокредит на кредит.

Мікрокредит – це скільки?

Мікрокредитом прийнято вважати невеликий кредит, сума якого зазвичай не перевищує 20 000 грн. Такі мікропозики видають мікрофінансові організації, наприклад, компанія «ШвидкоГроші».

Позика оформляється на невеликий термін, найчастіше до 30 днів, тобто до наступної зарплати, щоб було зручно сплатити борг. Ще одна особливість мікрокредиту — швидке оформлення, переважно протягом 15-20 хвилин, іноді ще швидше.

Актуальні умови щодо кредитних продуктів дивіться тут.

Мікрокредит – хто придумав?

Мікрокредит вигадав професор економіки Мухаммад Юнус. Він навчався в США, але народився в Бангладеш, одній з найбідніших країн світу. Мухаммад Юнус особисто видав перший мікрокредит зі своєї кишені кільком бідним жінкам, які виготовляли бамбукові меблі. Сума мікрокредиту становила 27 доларів. На даний момент у світі налічується вже понад 7000 мікрофінансових організацій, які обслуговують близько 16 млн. позичальників.

Чим небезпечний мікрокредит? Мікрокредит — у чому каверза?

У мікрокредитах немає каверзи, якщо бути фінансово грамотним і вміти ними користуватися. Якщо ж сліпо оформляти будь-яку позику, реклама якої найбільше сподобалася, то можна потрапити до боргової ями через високі відсотки, які несумірні з доходами позичальника.

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує вигідні кредитні продукти, у тому числі позики під 0,01% новим клієнтам, кредити під 1% для постійних позичальників, які дозволяють вигідно користуватися кредитами без переплат. Такі мікрокредити нічим не є небезпечними. Головне — вчасно вносити платежі та відповідально ставитися до користування послугами МФО.

Мікрокредит – який відсоток?

Не можна однозначно сказати, який відсоток діє для мікрокредитів, оскільки умови кредитування відрізняються у різних мікрофінансових організаціях. Компанія «ШвидкоГроші» пропонує кілька кредитних продуктів, умови яких теж різні, щоб кожен міг знайти для себе оптимальний варіант.

У МФО є продукт для нових клієнтів, відсоткова ставка за яким становить лише 0,01%. Постійні клієнти можуть скористатися програмами із відсотковою ставкою від 1%.

Актуальні умови щодо кредитних продуктів дивіться тут.

Який мікрокредит вигідніший?

Чим нижча відсоткова ставка, тим вигідніший кредит. Але також важливо звернути увагу на наявність додаткових комісій та платежів.

Компанія "ШвидкоГроші" пропонує вигідний кредитний продукт під 0,01%. Таку програму можуть обрати лише нові позичальники, які ще не користувалися послугами МФО «Швидкогроші». Вони повинні мати постійний дохід і хорошу кредитну історію.

Для постійних клієнтів компанії також є вигідні кредитні програми зі зниженими відсотковими ставками та збільшеним кредитним лімітом.

Де можна взяти мікрокредит? Де можна отримати мікрокредит?

Мікрокредит можна взяти у банку чи мікрофінансовій організації. У банках невеликі споживчі кредити найчастіше видають у вигляді кредитної картки, тобто гроші не можуть бути нараховані на зарплатну чи соціальну картку.

У мікрофінансових організаціях отримати мікрокредит можна готівкою або на картку, причому картка може бути будь-якою. У компанії «ШвидкоГроші» оформлення мікрокредиту доступне і в мобільному додатку, що зручно та швидко.

Де краще взяти мікрокредит? Мікрокредит – де краще оформити?

Де краще брати мікрокредит? Мікрокредит найкраще оформляти там, де зручна процедура відкриття позики та вигідні умови кредитування. Компанія «ШвидкоГроші» пропонує кілька кредитних продуктів на вибір, у тому числі мікрокредит під 0,01% для нових клієнтів, під 1% для наших постійних позичальників.

Тут також можна максимально швидко і зручно відкрити позику, оскільки МФО має свій мобільний додаток. Через телефон отримати кредит можна лише за 15-20 хвилин для нового клієнта та за 5-10 хвилин для постійних позичальників.

Де взяти мікрокредит без відмови?

Банки часто відмовляють тим, хто хоче взяти невеликий кредит. Причини можуть бути різні: низький рівень доходу, наявність інших позик, неофіційне працевлаштування, неможливість надати довідку про доходи. Якщо банк відмовляє, можна взяти мікрокредит у мікрофінансовій організації.

У компанії «ШвидкоГроші» досить високий відсоток схвалення позик, тож тут кожен має шанс отримати мікрокредит. Для МФО немає значення розмір зарплати, наявність кредитів чи офіційне працевлаштування. У всіх цих ситуаціях можна розраховувати на мікрокредит без відмови.

Де взяти мікрокредит із поганою кредитною історією?

Взяти мікрокредит із поганою кредитною історією у банку не вийде, тому найкраще відразу звернутися до мікрофінансової організації. У МФО немає такої обов'язкової умови для оформлення мікрокредиту, як хороша кредитна історія.

Якщо позичальник мав прострочення платежів або має непогашені кредити, він все одно може подати заявку на отримання позики в компанію «ШвидкоГроші». Кожна заявка розглядається індивідуально, тому всі мають шанси на схвалення мікрокредиту.

Мікрокредит непрацюючим пенсіонерам, де можна отримати без відмови?

Якщо пенсіонер не працює, то це не означає, що він не має доходу. Пенсіонер має постійний дохід у вигляді пенсії незалежно від її розміру. Якщо є постійний дохід, то людина пенсійного віку вже може претендувати на отримання мікрокредиту в компанії «ШвидкоГроші».

На відміну від інших мікрофінансових компаній, які видають кредити лише позичальникам віком до 65 років, у МФО «ШвидкоГроші» готові оформляти мікропозики для клієнтів до 70 років.

Що потрібно для того, щоби взяти мікрокредит?

Оформити мікрокредит у мікрофінансовій організації зараз зовсім не складно. Для відкриття позики в компанії «ШвидкоГроші» потрібно бути повнолітнім громадянином України та мати постійний дохід, причому необов'язково офіційний.

Не має значення також вид діяльності, трудовий стаж та розмір зарплати. Для оформлення позичальнику знадобляться лише два документи: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Якщо кредит відкривається онлайн, потрібна також активна банківська картка будь-якого українського банку.

Чи можна взяти мікрокредит за фото паспорта?

Мікрокредит з фото паспорта можна взяти тільки в тому випадку, якщо банк або інша організація використовує для ідентифікації позичальника фотографію потенційного клієнта з паспортом у руці. У компанії «Швидкогроші» такої вимоги немає. У МФО використовують надійніший момент підтвердження особистості — за допомогою системи BankID, тобто надавати своє фото чи скан-копії документів не доведеться.

У якому банку взяти мікрокредит?

Мікрокредит можна взяти у будь-якому банку України, оскільки всі фінансові установи видають невеликі споживчі кредити населенню. Найзручніше брати мікропозику у своєму банку, де вже оформлено кредитну або зарплатну картку, оскільки в цьому випадку, швидше за все, вдасться обмежитися мінімальним пакетом документів.

Якщо позичальник не є клієнтом банку, він може вимагати надати довідку про доходи, щоб переконатися в його платоспроможності. Якщо банк відмовив, є запасний варіант — оформити мікрокредит у МФО.

Як працює мікрокредит онлайн?

Онлайн-мікрокредити працюють досить просто. Достатньо зайти на сайт або в мобільний додаток МФО, вказати паспортні та особисті дані та надіслати заявку на кредит із зазначенням суми та терміну. Мікрофінансова компанія перерахує гроші на прикріплену банківську картку практично миттєво після схвалення мікрокредиту.

Позичальник може одразу користуватися кредитними коштами на свій розсуд: оплачувати покупки в магазинах, погашати інший борг, знімати готівку в банкоматі тощо. Вносити платежі по мікрокредиту так само зручно та швидко. Робити це можна прямо з телефону в мобільному додатку або на іншому пристрої на сайті МФО.

Чи можна мікрокредит взяти громадянам СНД?

Громадяни СНД можуть взяти мікрокредит при його оформленні у своїй рідній країні. В Україні отримати мікрокредит у мікрофінансовій організації можуть українці за наявності паспорта старого зразка чи ID-картки.

Важливо також мати ідентифікаційний код і за необхідності активну картку будь-якого українського банку. Наявності необхідних документів недостатньо для оформлення кредиту: потрібно також, щоб позичальник мав постійний дохід. Чи буде він офіційним чи ні, не має значення.

Мікрокредит - зі скількох років? Зі скільки років дають мікрокредит?

Більшість банків видають невеликі кредити фізичним особам лише після досягнення 21 року. Так діють і багато мікрофінансових організацій. Компанія "ШвидкоГроші" розширила віковий діапазон, тому тут оформити мікрокредит можна вже з 18 років.

Умови кредитування такі самі, як і для клієнтів старшого віку. Це наявність паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду та активної банківської картки (при оформленні он-лайн). Важливо також, щоб 18-річний позичальник мав постійний дохід.

Як можна взяти мікрокредит для бізнесу?

Мікрокредит для бізнесу можна взяти тільки в банку, якщо власник бізнесу буде звертатися до установи як ФОП або керівник компанії. Банки пропонують різні програми для бізнесу залежно від сфери діяльності, мети кредитування тощо.

У мікрофінансових організаціях взяти мікрокредит можна лише як фізичну особу. Вказувати мету оформлення кредиту не потрібно, тому кредитні кошти цілком можна використовувати і для відкриття або розвитку бізнесу.

Мікрокредит для ФОП, який перебуває на загальній системі оподаткування?

ФОП не може оформлювати кредит у мікрофінансовій організації від імені підприємця, оскільки мікрокредити видають лише для задоволення потреб, не пов'язаних із підприємницькою, незалежною професійною діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Але ФОП на загальній системі оподаткування може звернутися до МФО як фізична особа. У цьому випадку позичальник може оформити мікрокредит без вказівки цільового призначення кредитних коштів.

Чи можна скасувати мікрокредит? Як скасувати заявку на мікрокредит?

Якщо клієнт МФО тільки подав заявку на кредит, але передумав ним користуватися, він може просто не підписувати кредитний договір, тобто кредит вважатиметься непідтвердженим і гроші не будуть нараховані на банківську картку клієнта.

Якщо ж позичальник уже уклав договір і кошти було перераховано на його картку або видано готівкою на руки, клієнт МФО все ще має право скасувати мікрокредит. Але зробити це потрібно протягом 14 календарних днів із дня підписання договору. Позичальник зобов'язаний повернути отримані кредитні кошти та сплатити відсотки за користування ними.

Як перевірити, чи маю мікрокредит? Мікрокредит – як дізнатися свій обов'язок?

Як дізнатися, чи маєш мікрокредит? Якщо йдеться про конкретне МФО, наприклад, про компанію «ШвидкоГроші», то перевірити наявність відкритого мікрокредиту досить просто. Для цього можна звернутися на гарячу лінію мікрофінансової організації, назвати свої особисті дані та дізнатися, чи непогашений мікрокредит.

Можна також авторизуватися в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку та подивитися, чи є відкриті позики. Якщо потрібно дізнатися, чи непогашені позики в будь-якому МФО, можна перевірити кредитну історію на сайті Українського бюро кредитних історій.

Як закрити мікрокредит? Як оплачувати мікрокредит? Як погасити мікрокредит?

Як сплатити мікрокредит? Оплачувати мікрокредити можна у різний спосіб. Компанія «ШвидкоГроші» пропонує для погашення мікрокредиту кілька варіантів, найзручніший з яких — вносити платежі лише в один клік через мобільний додаток.

Можна також сплачувати позику в особистому кабінеті на сайті МФО. Якщо зручніше закрити мікропозику готівкою, зробити це можна в будь-якому відділенні компанії «ШвидкоГроші» в Україні. Оплата мікрокредиту до МФО також доступна через термінали та каси українських банків.

Як закрити мікрокредит без комісії?

Закрити мікрокредит достроково без сплати комісії до МФО може кожен охочий. Якщо виходить повернути борг раніше вказаного терміну, у компанії «ШвидкоГроші» це можна зробити як онлайн на сайті в особистому кабінеті, чи в мобільному додатку, так і офлайн у відділенні МФО. При цьому додаткова комісія не стягуватиметься.

Чи можна погасити мікрокредит частинами? Як поставити мікрокредит на графік?

Компанія «ШвидкоГроші» надає клієнтам можливість погашати мікрокредити частинами. Для цього позичальник повинен внести відсотки за продовження та будь-яку частину від суми оформленого кредиту. Оскільки розмір кредиту буде зменшено, то зменшиться і сума відсотків, яка нараховуватиметься на нове тіло кредиту, що також вигідно для клієнта МФО.

Як продовжити мікрокредит?

Щоб продовжити мікрокредит у компанії «ШвидкоГроші», достатньо зайти в мобільний додаток МФО та скористатися відповідною опцією. Продовжувати кредит можна не тільки у додатку, а й на сайті компанії, авторизувавшись в особистому кабінеті.

Послугу також можна підключити до відділення «ШвидкоГроші». Обов'язковою умовою для продовження мікропозики є сплата відсотків за користування кредитними коштами.

Як сплатити мікрокредит через термінал?

Сплатити мікрокредит у компанії «ШвидкоГроші» можна через термінал самообслуговування EasyPay або ПриватБанку. У першому випадку потрібно знайти кнопку «ШвидкоГроші», внести дані клієнта та здійснити платіж.

При оплаті мікрокредиту через термінал ПриватБанку потрібно ідентифікувати себе за допомогою картки або номера телефону, далі вибрати на екрані «Інші операції» та в полі пошуку ввести слово «Споживчий». Потім слід обрати компанію «Споживчий центр, ТОВ. ЄДРПОУ 37356833», ввести дані клієнта та здійснити платіж. При оплаті у будь-якому терміналі варто роздрукувати квитанцію.

Як рефінансувати мікрокредит?

Рефінансування — це процес заміни поточного боргу на новий, найчастіше з більш вигідними умовами. Якщо позичальник оформив мікрокредит у мікрофінансовій організації, але відсотки надто високі і йому складно виплачувати борг, він може звернутися до компанії «ШвидкоГроші» для оформлення нової позики на вигідніших умовах. Після схвалення мікрокредиту позичальник погашає старий борг отриманими кредитними коштами і далі сплачує тільки нову позику, причому з вигіднішою відсотковою ставкою.

Чим відрізняється мікрокредит онлайн на картку від банківського кредиту?

Діяльність банківських організацій регламентується Національним банком України (НБУ), який встановлює жорсткі вимоги щодо перевірки та оцінки платоспроможності клієнтів. Це одна з причин, чому не видається мікропозика у банках за спрощеною процедурою.

Терміни банківських кредитних програм обчислюються не днями, а місяцями. Через складну процедуру оформлення фінансовим установам невигідно видавати короткострокові (до місяця) грошові мікрокредити, у банках споживчі кредити швидко (за 30–40 хвилин) і ненадовго (від 1 місяця) можна взяти лише на певні товари у певних магазинах.

>

У банках неможливе повністю віддалене оформлення позики із зарахуванням позикових коштів на картку, як у МФО. Звертаючись до банківських установ, клієнтам у будь-якому випадку доведеться зайти до відділення, щоб принести оригінали своїх документів та підписати кредитний договір та отримати гроші.

Які переваги мікропозики в порівнянні з кредитом у банку?

Щоб зрозуміти переваги позики, потрібно розглянути її ключові відмінності від банківського кредиту. Вони полягають у наступному:

  • Займ видається терміном – інформацію про терміни кредитування дивіться тут. Кредит у банку можна отримати на тривалий час. Мінімальний термін у банку – 7 днів.
  • Сума позики менше. Максимальна сума – інформацію про суму кредитування дивіться тут.
  • ШвидкоГроші висувають менше вимог до позичальників. Щоб отримати мікрокредит, потрібно надати лише паспорт та ідентифікаційний код. Для банку необхідна довідка з роботи та порука.
  • Відсутні бюрократичні проблеми. МФО не створює перешкод для отримання позики. На його схвалення потрібно не більше 14 хвилин. Банки ретельно перевіряють кредитну історію та можуть відмовити у кредиті через бюрократичні перешкоди.
  • Мікрозайм не відбивається на кредитній історії позичальника. Під цим терміном мається на увазі інформація про кредити, які Ви коли-небудь оформляли. За наявності непогашених кредитів Ви гарантовано отримаєте відмову у банку. ШвидкоГроші не створює таких труднощів. Мікропозику буде схвалено за наявності кредитів в інших фінансових організаціях.
  • Ви можете оформити мікропозику через інтернет, не залишаючи свого будинку. Банки не надають такі послуги.
  • Мікрокредит можна погасити різними способами: готівкою, банківською карткою, платежем через термінал. Термін оплати можна продовжити. Замість Вас погасити позику може інша людина. У банках таких можливостей немає.

Банківські кредити дозволяють робити серйозні покупки. Їх беруть на придбання квартири, машини, великої побутової техніки. Якщо передбачаються невеликі витрати, доцільно взяти позику. Його беруть:

  • у разі затримки зарплати;
  • на оплату орендної житлоплощі;
  • на ремонт побутової техніки, одягу, взуття;
  • на купівлю побутових приладів або одягу на розпродажі з обмеженим терміном дії;
  • на придбання квитків на літак та поїзд зі знижкою;
  • на непередбачені медичні витрати, наприклад, на візит до стоматолога.

Як отримати мікропозику в Україні?

Компанія ШвидкоГроші пропонує прозорі умови кредитування. Ви можете отримати позику двома способами – у відділенні та онлайн. У першому випадку Вам потрібно прийти у відділення та укласти договір. В Україні працює понад 80 відділень. Ви зможете обрати офіс неподалік будинку чи роботи.

На процедуру оформлення позики піде близько 15-20 хвилин. Відразу після підписання договору Ви отримаєте гроші готівкою. Ви можете отримати швидку мікропозику на карту онлайн. Вам потрібно зареєструватися на сайті, увійти до особистого кабінету та залишити заявку. Після її схвалення гроші надійдуть на картку.

Де взяти онлайн мікропозику на банківську картку будь-якого банку в Україні?

Де взяти онлайн мікропозику на банківську картку будь-якого банку в Україні?

Українці можуть позичати гроші із зарахуванням на банківську картку такими способами:

  1. Попросити знайомих чи родичів переказати потрібну суму зі своїх рахунків.
  2. Оформити кредитну картку в одному з банків. Як правило, людині, яка вперше звернулася, нададуть невеликий кредитний ліміт у межах кількох тисяч гривень. При цьому гроші перерахують лише після особистої зустрічі з представником кредитної організації, а зустріч може відбутися лише у робочий день та у робочий час. Ще один нюанс — гроші видаються на картку банку-кредитора, а випуску іменної пластикової картки очікується до двох тижнів.
  3. Взяти мікрокредит з переказом на карту онлайн у ломбардах під заставу цінного майна, взявши при цьому позику меншу суму, ніж пропонує оцінювач. У такому випадку через особистий кабінет у ломбарді можна запросити позику на картку в розмірі оцінки вартості застави, що залишилася.
  4. Подати заявку на міні кредит онлайн на банківську картку до МФО. В цьому випадку не потрібна застава і не потрібно йти йти — подання запиту, перевірка, оформлення документів та отримання грошей відбувається віддалено. Наприклад, у ШвидкоГроші позику можна оформити в онлайн-режимі протягом півгодини з переказом грошей на активну іменну картку будь-якого банку в Україні.

Зверніть увагу! Який би спосіб ви не вибрали, не можна отримати мікропозику не на свою карту. Кредитори, які працюють законно, верифікують (перевіряють) картку перед тим, як зарахувати гроші. Винятком є хіба що фінансова допомога від родичів — їх можна попросити закинути гроші на карту чоловіка/дружини та ін.

Отримати гроші без картки можливо - для цього вам доведеться відвідати одне з наших відділень по всій Україні. Оформлення мікропозики онлайн без картки - неможливе, законодавство вимагає перевіряти дані про власника та проводити верифікацію позичальника.

Мікрокредити в Україні готівкою — де взяти?

Намагаючись розібратися, де найкраще взяти міні кредит готівкою, будь-якому позичальнику необхідно врахувати такі обставини:

  1. Яка сума і на який термін потрібна?

Суму в межах кількох тисяч гривень максимум на місяць краще позичити в друга або в МФО (у банках такі кредити не розглядаються). Середню суму до кількох десятків тисяч гривень, але теж на короткий термін (від тижня до місяця) найбільше шансів позичити до МФО. Якщо потрібна велика сума і надовго, доведеться йти до банку.

  1. Як швидко потрібні гроші?

При непередбачених ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, можуть виручити або родичі, або МФО. Наприклад, ШвидкоГроші видає мікропозики готівкою в день обігу та цілодобово, без вихідних, тоді як банки приймають клієнтів лише у робочі дні та години.

Перевагою звернення до друзів є те, що у них можна взяти мікропозику без верифікації картки, але у них може не бути потрібної суми, та й позичати гроші у знайомих не завжди зручно. У ШвидкоГроші можна попросити позику до 30 тисяч гривень готівкою та на картку, не пояснюючи, для чого беруться гроші.

  1. Де знаходиться кредитор?

Щоб отримати позику у банку чи ломбарді, потрібно обов'язково прийти у відділення, що буває дуже незручно. ШвидкоГроші працює онлайн та офлайн по всій Україні, при цьому позики видаються незалежно від місця постійної реєстрації (прописки).

Плюси та мінуси мікрокредитів — недоліки мікропозики

Універсальної кредитної програми, яка підійде всім без винятку, не існує. Кожен кредитний продукт, включаючи термінові мінікредити, розробляється з урахуванням можливостей та потреб конкретної цільової аудиторії, тому завжди є плюси та мінуси.

До переваг мікрокредитів відноситься висока швидкість оформлення, що забезпечується за рахунок впровадження автоматичних програм перевірки (скоринг). Багато позичальників приходять до МФО, сподіваючись на мікропозики з високим відсотком схвалення: якщо у банках відмовляють кожному третьому клієнту, то у ШвидкоГроші в більшості випадків рішення позитивне.

Хоча міні-кредити в МФО за стандартними умовами видаються за вищими процентними ставками, ніж у банках, тут реально взяти мікропозику з низькою процентною ставкою, за спеціальними акційними програмами (детальна інформація та точні цифри по кожному кредитному продукту вказані на сайті кредитора). При цьому алгоритм оформлення мікрокредиту під низький відсоток, зазвичай такий самий, як і за основними продуктами, — додаткових вимог щодо документів та заробітку до позичальника не висувають.

Переваги оформлення мікропозики — коли варто взяти мікропозику?

4 причини користуватися МІКРОЗАЙМАМИ МФО:

  1. Швидкість видачі коштів

Якщо виникла потреба термінової купівлі якоїсь речі чи послуги, обов'язково розгляньте поточні програми МФО.

Можливо, саме зараз діють акційні пропозиції, і ви зможете оформити короткостроковий кредит із мінімальною переплатою. Така можливість часто доступна новим клієнтам ШвидкоГроші.

  1. Можливість оформити мікропозику з негативною історією

Тим, хто раніше мав невдалий досвід кредитування, наприклад через прострочення в банку, що погіршили кредитний рейтинг, виправити ситуацію допоможуть позики в МФО.

Хоча у ШвидкоГроші не гарантують мікропозики на карту зі 100 відсотками схвалення, шанси отримати в борг тут високі навіть у людей з поганою кредитною історією (КІ).

  1. Спрощена процедура для постійних клієнтів

Постійні клієнти МФО можуть розраховувати на різні привілеї та бонуси.

  • При повторному зверненні до кредитної компанії застосовується спрощена процедура розгляду заявки, і є можливість отримати мікропозику на картку за 5 хвилин.
  • Тим, хто вчасно розраховується з боргами, у ШвидкоГроші доступні мікропозики з автоматичним схваленням на великі терміни та великі суми.
  • Зареєстровані клієнти МФО періодично отримують індивідуальні та купони знижок, які дозволяють брати позички за зниженими відсотковими ставками. Оформити мікропозику з промокодом можна, наприклад, у ШвидкоГроші.
  1. Регулярні акції та бонуси для клієнтів

Ставши клієнтом МФО, можна брати участь у різних акціях та розіграшах.

  • МФО періодично проводить лотереї для своїх клієнтів. Взявши та своєчасно виплативши кредит, позичальник може виграти цінний приз. Наприклад, у ШвидкоГроші у різний час розігрувалися бездротові колонки та навушники, пауербанки, електрочайники, велосипеди та смартфони.
  • МФО заохочують клієнтів. Одна з можливостей отримати винагороду — розповісти про їхні переваги знайомим. Така програма є у ШвидкоГроші для всіх, хто взяв мікропозику «Приведи друга». Якщо знайомий оформить кредит, МФО нараховує бонус.

Якщо за кредитною програмою щось незрозуміло, завжди можна отримати консультацію по телефону або через чат бот на сайті мікропозики. Звертайтеся за консультацією у разі виникнення будь-яких спірних моментів – ігнорування їх може призвести до проблем та боргів у майбутньому.

Мінуси мікрокредитів — коли брати не потрібно?

Мікрокредит можна брати тільки якщо є впевненість у тому, що у встановлений договором день виплати знайдеться необхідна сума для погашення боргу. Позичальникам, які мають відкриті кредити, нові мікропозики онлайн в Україні потрібно оформляти тільки після об'єктивних розрахунків:

Думуйте всі реальні доходи та витрати з урахуванням нової позички і переконайтеся, що щомісячні витрати становитимуть не більше 60% доходів. Якщо відсоток витрат вищий, боргові зобов'язання можуть стати непосильними — так зазвичай і з'являються прострочення, на які нараховуються штрафи, через що можуть накопичуватись великі борги.

Не варто брати одночасно кілька позик у різних кредиторів, оскільки їх важко контролювати. Намагайтеся брати нову позику тільки після закриття попередньої. Якщо у вас це не виходить, важливо порахувати, чи зможете ви закрити нову мікропозику - розуміння цього це і є рішення брати гроші в борг чи ні.

Відгуки клієнтів про роботу з компанією ШвидкоГроші та мікрокредити які вона видає

За відгуками клієнтів, сервіс ШвидкоГроші працює швидко та без перебоїв. Багато позичальників відзначають зручність онлайн-оформлення заявки та простоту процесу.

 

Дуже задоволений послугами ШвидкоГроші! Звертався до них кілька разів і щоразу отримував чудове обслуговування. Оформлення позики проходить швидко та зручно, а гроші зараховуються на рахунок практично миттєво. Рекомендую!

Дмитро

Київ

19 років

Студент

 

Хочу висловити подяку компанії "ШвидкоГроші" за відмінний сервіс та швидку допомогу. Вони дуже допомогли мені у складній фінансовій ситуації, коли мені потрібно було терміново покрити нагальні витрати. Гроші надійшли на мій рахунок майже миттєво після оформлення заявки. Дуже дякую, я рекомендуватиму "ШвидкоГроші" всім своїм друзям та знайомим!

Олексій

Київ

65 років

Пенсіонер

 

Зарплати у нас у місті не високі, брати кредит у Житомирі не прийнято. а нові речі собі купувати завжди хочеться. Ось так і спала мені на думку ідея взяти грошей на покупку нового телефону. Розумів, що зможу повернути гроші вже з найближчої зарплати, а телефон зараз потрібен. Тому звернувся до відділення ШвидкоГроші у Житомирі на вулиці Перемоги 4/2. Мені швидко оформили та схвалили кредит на 1500 грн, ще й склалося так вдало, що магазин електроніки поряд, одразу й телефон собі купив.

Костя

Житомир

29 років

Продавець

 

Коли дізнався онлайн кредит у компанії ШвидкоГроші, вирішив спробувати. Залишився дуже задоволений умовами та швидкістю прийняття рішення. Раджу всім.

Максим

Бровари

36 років

Працівник банку

 

Дуже швидко отримав позику! Оформлення заявки зайняло лише кілька хвилин, а гроші надійшли на карту протягом години. Дуже зручно!

Олександр

Запоріжжя

28 років

Таксист

 

Затримали заробітну плату, звернулася до компанії ШвидкоГроші у Білій Церкві, навіть не просили довідку про доходи, за 20 хвилин отримала гроші. Залишилася дуже задоволена, ввічливі консультанти швидко, зручно, прозоро.

Катерина

Біла церква

28 років

Кухар

 

Дуже швидке оформлення позики. Гроші були на моїй карті вже за 15 хвилин після подачі заявки. Рекомендую ШвидкоГроші!

Оксана

Дніпро (Дніпропетровськ)

18 років

Студентка

 

Потребувала кредиту готівкою на ремонт будинку. Брат порадив ШвидкоГроші. Організація надійна, я отримала гроші без зайвих зусиль. Будинок швидко полагодили, а зараз уже повернула кредит.

Олеся

Львів

41 рік

Медсестра

 

Були з донькою на центральному ринку, знайшли дві дуже гарні сукні, а грошей було лише на одну. Не хотілося нікого ображати, побачила Швидко Гроші на вулиці Тимірязєва. Не вірилося, що видадуть кредит за двома документами лише — паспорт та код інн. Виявилось, що цього достатньо. Взяли мікропозику, відсоток там невеликий. купили дві сукні і залишилися задоволені обидві. Кредит повернула швидко з першої зарплати.

Оля

Вінниця

36 років

Бухгалтер

З огляду на те, що кредити у ШвидкоГроші призначені для покриття невідкладних витрат, рекомендується заздалегідь вивчати умови та суму використання за використання послуги.

Заміна банківського запозичення мікропозиками стає дедалі популярнішою через гнучкість, швидкість видачі та лояльність до клієнтів. Проте, важливо не зловживати цією послугою та своєчасно повертати борг. Світ фінансів настільки швидко змінюється, що не завжди можна розібратися у своєчасності повернення боргу, тому перед тим, як брати позику, слід обміркувати свої можливості та прислухатися до відгуків інших клієнтів.

Якщо виникли додаткові питання або потрібна консультація щодо процесу отримання мікрокредиту онлайн на картку, звертайтеся до фахівців ШвидкоГроші або інших МФО, які можуть допомогти порадою.

Як швидко та легко отримати мікрокредит на картку через інтернет?

Найпростіший спосіб отримати мікрокредит онлайн — через онлайн-кредитування МФО.

Позичальнику необхідно вивчити та порівняти умови кількох організацій. Увага потрібно звернути на актуальні процентні ставки, строки та суми кредитів, вікові вимоги, способи виплати позички (банківською карткою, через термінали тощо).

Не полінуйтеся переглянути рейтинг та відгуки клієнтів щодо мікрокредитів конкретних кредиторів і звертайтеся лише до авторитетних МФО. Наприклад, сервіс онлайн-кредитування ШвидкоГроші кілька років поспіль входить до ТОП-10 найкращих у країні.

Як взяти мікрокредит у ШвидкоГроші?

Процедура оформлення мікропозики починається з реєстрації в системі та включає 5 основних кроків (при повторному зверненні алгоритм спрощується):

  1. Реєстрація. Заповніть просту форму, вказавши особисті дані (ПІБ, дату народження, ІПН, номер телефону та e-mail), та ознайомтеся з умовами надання мікропозик у ШвидкоГроші. Якщо все влаштовує, підтвердіть свою згоду за допомогою смс-коду та переходьте до заповнення електронної заявки.
  2. Заповнення анкети-заявки. Щоб отримати мікропозику або стандартний мікрокредит, вкажіть бажану суму та термін, дозвольте доступ до своєї геолокації та виберіть прийнятний спосіб ідентифікації. Найпростіше і найшвидше оформляти мікропозики з використанням системи BankID НБУ — дистанційною верифікацією через банк, де ви обслуговуєтеся. Система пропонує інші варіанти ідентифікації, без використання системи BankID НБУ. Заповнення електронної форми не спричинить труднощів завдяки підказкам.
  3. Розгляд запиту. Дізнатися, чи зможете ви взяти мікрокредит на карту через інтернет не виходячи з дому, можна приблизно через 5-15 хвилин.
  4. Верифікація та підключення банківської картки. Якщо бажаєте отримати позикові кошти на картку, у спеціальній формі введіть її дані — номер, термін дії та код CVV.
  5. Підписання електронних документів за допомогою індивідуального sms-коду. Після цього дочекайтеся грошового переказу на вказану картку.

Відслідковувати стан кредиту, вносити зміни, наприклад, якщо потрібна пролонгація мікропозики або додавання нової картки, а також виплатити позику в ШвидкоГроші можна через особистий кабінет або нашу мобільну програму.

Або скануйте QR-код, щоб завантажити додаток

Як оформити онлайн-заявку на мікропозику в Україні?

Процедура онлайн-кредитування у МФО настільки налагоджена, що її з першого разу проходять навіть пенсіонери. Процес включає реєстрацію на сайті, ідентифікацію клієнта, оцінку його платоспроможності, прив'язку банківської картки та узгодження документів. Але важливо також знати, що потрібно зробити до оформлення кредиту:

  1. Розберіться з усіма умовами надання позики.
  2. Проведіть розрахунки щодо майбутніх виплат (у СвидкоГроші це можна зробити на онлайн-калькуляторі).
  3. Об'єктивно оцініть, чи не буде важко виплачувати позику за умовами, передбаченими обраною кредитною програмою. Якщо є сумніви, подумайте, чи дійсно вам терміново потрібна обрана послуга або річ, а також спробуйте змінити суму та терміни мікропозики.

Який вид мікрокредиту можна взяти швидко і без проблем?

У кожного кредитора — свої програми, які періодично оновлюються та поповнюються. Тому, звертаючись до МФО, завжди слід переглядати, які послуги доступні на дату звернення.

Одним із видів мікрокредиту, який можна отримати швидко та без проблем, є мікрокредит онлайн. Мікрокредити надаються мікрофінансовими організаціями (МФО) на спрощених умовах та з мінімальним набором необхідних документів. Процес отримання мікрокредиту може зайняти лише 15-20 хвилин, що дозволяє позичальникам швидко отримати кошти.

Наприклад, позичальникам ШвидкоГроші доступні два основні продукти: швидка мікропозика онлайн на картку та мікрокредит готівкою. Алгоритм оформлення за всіма програмами, включаючи мікропозику моментально на карту, однаковий. Принципові відмінності стосуються новачків та клієнтів, які подають запит на міні-кредити на картку моментально повторно — заявки позичальників, які своєчасно виконали свої фінансові зобов'язання за попередніми позиками, розглядаються за спрощеною процедурою.

Мікрозайм онлайн на карту терміново цілодобово

Гроші можуть знадобитися будь-якого дня і в будь-який час, і тільки онлайн-сервіси, у тому числі ШвидкоГроші, приймають заявки та видають мікропозики 24 години щодня.

Для порівняння: обслуговування клієнтів у банках здійснюється в робочі дні (зазвичай з понеділка по п'ятницю) та годинник (стандартно з 9:00 до 18:00). Багато ломбардів, хоч і працюють з понеділка по неділю, приймають клієнтів зазвичай з 8:00 до 19:00. У ШвидкоГроші завдяки автоматичному сервісу забезпечено видачу мікрокредитів цілодобово.

Якщо вам потрібно отримати мікропозику онлайн на карту терміново цілодобово, рекомендується звернутися до великих МФО, які пропонують послуги цілодобово та з мінімальними вимогами.

ШвидкоГроші - це МФО, яке пропонує послуги мікропозик цілодобово. Вони обробляють заявки на кредити в режимі он-лайн, що дозволяє отримати рішення протягом кількох хвилин.

Врахуйте, що відсоткові ставки та умови можуть відрізнятися залежно від кожної конкретної позики. Перед прийняттям рішення про отримання мікропозики рекомендується ознайомитися з умовами надання позики та ретельно вивчити всі документи.

Мікрозайми без поручителів

Щоб максимально знизити ризики повернення кредитів, фінансові організації використовують різні види забезпечення (гарантії) — застави, страховки та поручителів.

Поручителем називають людину, яка погодилася взяти на себе фінансові зобов'язання позичальника, якщо не може сама погасити борг. Знайти таку людину непросто, тому МФО, зокрема ШвидкоГроші, надають можливість взяти мікропозику онлайн на банківську картку терміново без відмови та без поручителя. Достатньо вказати контактні дані (номер телефону) людини, яка усно підтвердить особу позичальника, без жодних зобов'язань.

Мікрокредити без дзвінків

Абсолютно природним є бажання клієнта оформити кредит якнайшвидше і без зайвих формальностей. Тому один із популярних запитів у Мережі — як і де можна взяти мікропозику без відмови та дзвінків. Теоретично уникнути дзвінків можна, звернувшись за кредитом до відділення банку або МФО.

У разі подання онлайн-заявки співробітники кредитної компанії можуть телефонувати до позичальника, а також іноді з контактною особою або роботодавцем, зазначеною в анкеті. Це пов'язано з тим, що таким чином оргазація мінімізує ризики шахрайства, а також для підтвердження особистості та платоспроможності клієнта.

Проте, мікропозики без фото та дзвінків видаються. Наприклад, при повторному зверненні за кредитом у ШвидкоГроші сумлінні позичальники зазвичай отримують схвалення автоматично за скороченою процедурою.

Як отримати мікрокредит на картку без відмови?

Якщо клієнт вперше подає запит до будь-якої фінансової організації, до перевірки йому ніхто не може гарантувати отримання позички. У ході ідентифікації може бути, що людина надала підроблені документи або недостовірні дані — тоді рішення щодо заявки буде негативним.

Найбільші шанси — у позичальників із гарною кредитною історією. Як правило, у МФО взяти мікрокредит онлайн на картку без відмови з гарантією можуть ті, хто успішно погасив попередню позику та звертається повторно. У таких випадках зазвичай приймається рішення щодо мікропозичок онлайн роботизованою системою.

Рефінансування, перекредитування мікропозик із простроченнями в Україні

Клієнтам банків та МФО, у яких виникли проблеми з виплатою позички, потрібно негайно (не пізніше дня чергової виплати) звернутися до кредитора, щоб продовжити позику. Пролонгація дозволяє збільшити терміни кредитування та уникнути штрафів та неустойок. У ШвидкоГроші продовжувати термін кредиту можна будь-яку кількість разів, сплативши відсотки за період користування позикою.

Позичальникам слід знати і про такі послуги, як рефінансування та реструктуризація мікрокредитів. Розглянемо, чим це поняття відрізняються:

  1. Рефінансування або перекредитування мікропозик в Україні передбачає оформлення нового кредиту для погашення поточного.

Взяти нову позику можна як у того кредитора, який видавав попередню позику, так і в іншій фінансовій організації. Позичальник грошима, отриманими за новим кредитним договором, закриває поточну розстрочку, і далі вносить сплати за новим кредитом.

  1. При реструктуризації вносяться зміни до чинного кредитного договору.

Наприклад, якщо у позичальника знизилася заробітна плата, і він не може виплачувати позику у встановлений термін, можна попросити кредитора продовжити термін кредитування. Пролонгацію в МФО можна вважати одним із варіантів реструктуризації позики.

Ті, кому потрібний кредит для погашення мікропозик, можуть спробувати звернутися для перекредитування до банку та інших МФО. Перекредитування має сенс, якщо нову позику можна оформити під менший відсоток та/або на більший термін.

Приклад, коли може бути вигідно терміново взяти кредит на погашення мікропозик: позичальник спочатку отримав мікрокредит в одному МФО під стандартні відсотки, а через 2 дні побачив рекламу пільгової позики в іншому МФО. Це якраз той випадок, коли рішення взяти кредит, щоб погасити мікропозики, є виправданим.

Будьте обережні - якщо погасити знову взяту мікропозику не вийде, ви ризикуєте влізти в ще більшу боргову яму. Перед оформленням кредиту завжди ознайомлюйтеся з усіма умовами, іноді за привабливою обгорткою " можуть скуватися великі відсотки та комісії.

Чи можна взяти мікропозику онлайн з поганою кредитною історією на картку?

Кредитна історія не є чимось постійним: у міру того, як людина бере нові позички, рейтинг позичальника може змінюватися то на краще, то на гірший бік залежно від дотримання ним фінансової дисципліни. Для будь-якого кредитора клієнти з високим рейтингом завжди бажаніші, але це не означає, що оформити офлайн або онлайн мікрокредит з поганою історією неможливо. Залежно від особистих можливостей, потреб та обставин можна скористатися такими варіантами рішень:

  1. Звернутися до ломбарду. Якщо є майно, яке можна використовувати як заставу, можливість оформити термінову мікропозику з поганою кредитною історією тут становить 100%, оскільки ломбарди не перевіряють кредитний рейтинг — свої ризики вони страхують за рахунок забезпечення (застави).

Слід зазначити, що наявність застави завжди збільшує шанси отримати банківський кредит та мікропозики з будь-якою кредитною історією. Наприклад, якщо людина має дуже низький кредитний рейтинг, але готова закласти квартиру, вона зможе отримати позику в більшості банківських організацій.

  1. Звернутися до МФО. Хоча тут шанси отримати мікропозику без відмови з поганою КІ на карту нижче, ніж у ломбарді, але вони досить високі. При цьому кредитування в МФО, наприклад, у ШвидкоГроші, дає позичальникам важливі переваги порівняно з ломбардом. По-перше, щоб отримати мікрокредит на картку з поганою кредитною історією, не потрібна застава. По-друге, вчасно виплативши борг у МФО, клієнт покращує свою КІ, тоді як кредитування в ломбарді ніяк не відображається.

Клієнти, які взяли та вчасно погасили кілька позик ШвидкоГроші, надалі можуть звертатися до будь-яких інших кредитних організацій та забути про те, як їм було важко оформити мікропозику на картку без відмов із поганою кредитною історією миттєво.

Мікрокредит без перевірок

Позичаючи гроші, кредитор так чи інакше страхуватиме свої ризики і проведе хоча б найпростішу ідентифікацію особи позичальника. Стандартний варіант — перевірка паспорта та звірення фотографії. У всіх фінансових організаціях, які працюють легально, взяти мікрокредит без перевірки не вийде.

З ідентифікацією за паспортом, але без перевірки КІ мікропозики видають, проте слід врахувати, що перевіряти історію кредитування перед видачею мінізайму чи ні - рішення залишиться за кредитором.

На яких умовах можна оформити мікропозику в Україні?

Кожен кредитор має право встановлювати свої правила кредитування по кожному кредитному продукту. Позикодавець може пред'являти індивідуальні вимоги щодо обов'язкового пакету документів, громадянства, віку, прописки, джерела та рівня доходу, а також способу видачі позички, цільового призначення тощо. Зазначимо основні умови, про які потрібно знати всім позичальникам:

  • Міжпозики, що працюють у правовому полі, без документів не видають. Обов'язковий документ при кредитуванні — внутрішній (цивільний) паспорт України. Якщо це документ старого зразка, у ньому мають бути вклеєні фото у 25 та 45 років. Якщо знімки відсутні, документ вважається недійсним, тому взяти мікропозику з простроченим паспортом не вийде. Нагадуємо, що при подачі заявки клієнту в реальному режимі часу потрібно зробити кілька селфі та фото документів.
  • Онлайн взяти мікропозику тільки за паспортом не вийде, оскільки також потрібні дані податкового коду ІПН. Ті, хто не отримував податковий номер, можуть підійти до відділення банку або МФО, щоб спробувати оформити мікропозику без ІПН в офлайн-режимі.
  • Банки воліють працювати з старшими позичальниками, тому вони рідко видають кредити з 18 років, а мікропозику в ШвидкоГроші цілком можуть отримати навіть 18-річні студенти.

Чи існує взагалі можливість отримати мікропозику без фото та документів? Це реально лише за повторному зверненні до МФО. Клієнти, які вже реєструвалися в системі, брали та виплатили позику в ШвидкоГроші, можуть оформити нові мікропозики без паспортних даних за скороченою процедурою, оскільки інформація вже є в базі даних.

Також є можливість оформити мікропозику за паспортними даними не внутрішнього, а закордонного паспорта — такі умови діють у деяких вітчизняних ломбардах.

Які умови та вимоги до видачі мікропозик у ШвидкоГроші?

Мікрофінансові організації (МФО) надають послугу моментальних мікрокредитів онлайн на картку терміново цілодобово. В умовах економічної обстановки, що швидко змінюється, багато клієнтів вважають за краще оформляти позики онлайн. Однією з найпопулярніших фінансових компаній є ШвидкоГроші. У цій статті ми розглянемо, які послуги надає ця компанія та як її клієнти оцінюють роботу.

Сума позикиУсю інформацію про актуальні умови дивіться тут
Документи, необхідні для оформлення позикиПаспорт, ІПН
Відсоток, під який видається кредитСтавка залежить від суми та строку погашення
Термін погашенняУсю інформацію про актуальні умови дивіться тут
Вік позичальникаВід 18 до 70 років

Зверніть увагу, що процентну ставку прописано в договорі. Приховані комісії та платежі відсутні. Ви сплатите лише кредит та відсоток за нього.

Яку суму можна взяти в борг у компанії ШвидкоГроші - розмір мікропозики

ШвидкоГроші - це популярна МФО в Україні, яка надає послуги онлайн-позик та мікрокредитів на картку. Для клієнтів компанія пропонує позики у розмірі — всю інформацію про актуальні умови дивіться тут. При цьому відсоткова ставка залежить від терміну позики та можливостей позичальника.

Кому видають мікрокредити в Україні і які документи необхідні?

Основні умови кредитування у різних кредитних організацій схожі: послугою можуть скористатися дієздатні повнолітні громадяни України, які мають дохід, достатній для виконання фінансових зобов'язань.

Найбільш лояльний підхід до позичальників у МФО. Наприклад, у ШвидкоГроші доступні мікрокредити для пенсіонерів та студентів, для військових та домогосподарок, для тих, хто отримує дохід у вигляді дивідендів, відсотків за депозитами, орендною платою тощо. Дохід необов'язково має бути офіційним та документально підтвердженим. Клієнти ШвидкоГроші можуть витрачати отримані позикові кошти на будь-які цілі, наприклад, можна оформити міні кредит для малого бізнесу, для проведення ремонтних робіт, на туристичну поїздку та купівлю будь-яких товарів.

Хто може отримати мікрокредит? Позику може отримати будь-який громадянин України, який досяг 18 років, за наявності постійного доходу. Верхній віковий поріг – 70 років. Таким чином, розв'язати свої фінансові проблеми може будь-який житель країни. від студента до пенсіонера. Мікрозайм буде схвалено тим людям, яким відмовляють у банках:

  • сезонним робітникам;
  • фрілансерам;
  • фахівцям без офіційного працевлаштування.

Щоб оформити мікрокредит, потрібно надати паспорт та ІПН. Для отримання в Україні мікропозики на картку потрібен лише паспорт. Також будуть потрібні дані про банківську картку. Ми не вимагаємо довідки про доход, поруку та ін.

На які цілі видається мікрокредит у ШвидкоГроші

Займу можна отримати на будь-які потреби: оплату медичних послуг, купівлю побутової техніки або сплату штрафів. Компанія не перевіряє мету позики і не вимагає надання паперової тяганини - всі документи можна завантажити через онлайн-форму на сайті МФО. При цьому, ШвидкоГроші рекомендує отримувати кредит тільки на потреби, які є невідкладними і не перевантажують сімейний бюджет.

Яка процентна ставка за терміновою мікропозикою на картку?

Відсоткова ставка за терміновою мікропозикою на картку може змінюватись в залежності від кредитора та умов кредиту. Конкретні відсоткові ставки можуть змінюватись, перш ніж приймати рішення, важливо порівняти різних кредиторів та уважно вивчити умови. Процентні ставки в банках та МФО встановлюються з урахуванням вимог НБУ та поточної економічної ситуації в країні, тому їх розмір непостійний — всю інформацію про актуальні умови дивіться тут.

Крім стандартних кредитних програм фінансові організації періодично пропонують акційні продукти, в яких передбачені знижені відсотки.

Постійним клієнтам надаються індивідуальні знижки, наприклад, у ШвидкоГроші використовуються промокоди, що дозволяють знизити стандартний тариф. Точну інформацію про реальну річну процентну ставку потрібно уточнювати в момент оформлення позики.

Як повернути взяту мікропозику?

Позбутися заборгованості можна кількома способами:

  1. Готівкою у відділенні.
  2. Провести банківський платіж.
  3. За допомогою кредитної картки.
  4. Сплатити в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку

Або скануйте QR-код, щоб завантажити додаток

Якщо у Вас немає можливості вчасно погасити позику, то ШвидкоГроші пропонують її продовжити. Ця послуга називається пролонгацією. Прийдіть до відділення та підпишіть з менеджером додаткову угоду або оформіть заявку на сайті. За Вашою згодою погасити борг може будь-яка інша людина.

Приклад розрахунку (по споживчому кредиту Гроші в розстрочку (без застави))

Приклад розрахунку (по споживчому кредиту Гроші в розстрочку (ставка 1% за день) (без застави)): при сумі кредиту в 3 000 грн., на строк 98 днів, процентна ставка 1% в день,  комісія, пов'язана з наданням Кредиту 20% від суми наданого кредиту  - проценти за користування коштами складуть за весь строк кредитування 2120,51 грн., комісія складає 600 грн., денна процентна ставка [ДПС] = ([ЗВСК]/[ЗРК])/[t] × 100%=(2120,51+600)/3 000/98× 100%=0,93%. 
Кредит погашається частинами - рівними платежами у розмірі 817,22 грн. кожні 14 днів.
Для наведеного розрахунку - максимальний строк кредитування 98 днів, мінімальний строк кредитування 98 днів.
Клієнт має право достроково повернути кредит без будь-якої додаткової плати, пов'язаної з достроковим поверненням. Клієнт у разі дострокового повернення кредиту сплачує кредитодавцю проценти за користування кредитом, за період фактичного користування кредитом).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Попередження про можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обовʼязків згідно з договором про споживчий кредит, для всіх видів кредитів: наслідками укладення кредитного договору та користування споживчим кредитом є виникнення зобов’язань споживача за цим кредитним договором, зокрема, зобов’язання повернути кредит та сплатити платежі за договором; наслідками невиконання споживачем обов’язків згідно з договором про споживчий кредит є настання відповідальності споживача за невиконання зобов’язання, встановленої договором та/або законом, зокрема, сплата неустойки, відшкодування збитків. По кредитам Гроші до зарплати (мікрокредит), Гроші до зарплати (без застави), "Гроші у Розстрочку", "Гроші в розстрочку (ставка 1% за день) (без застави)", "Гроші в розстрочку (ставка 0,1% за день) (без застави)", Гроші до зарплати «Кредит -0,01%» (Акційний) (мікрокредит), мікрокредит Гроші до зарплати - промо та Гроші до зарплати - промо (без застави) та Гроші до зарплати «Кредит -0,01%» (Акційний) (без застави) у випадку невиконання/неналежного виконання Позичальником будь яких грошових зобов’язань за Договором Кредитодавець залишає за собою право нарахування неустойки у розмірі зазначеної в договорі в твердій грошовій сумі. Розмір відрізняється в залежності від суми кредиту в кожному кредитному договорі. Максимальний розмір неустойки встановлюється законом. Розмір процентів відповідно до ст.625 Цивільного кодексу України по продуктам "Гроші в розстрочку (ставка 1% за день) (без застави)" становить 365% річних, по продуктам Гроші до зарплати (мікрокредит), Гроші до зарплати (без застави), Гроші до зарплати «Кредит -0,01%» (Акційний) (мікрокредит), мікрокредит Гроші до зарплати – промо, Гроші до зарплати - промо (без застави) та Гроші до зарплати «Кредит -0,01%» (Акційний) (без застави) становить 547,5% річних та по продукту "Гроші в розстрочку (ставка 0,1% за день) (без застави)" становить 365% річних

 

До уваги клієнтів ТОВ «Споживчий центр»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «Споживчий центр» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером:

  • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам.
  • У випадку невиконання/неналежного виконання Позичальником будь-яких грошових зобов’язань за Договором Кредитодавець залишає за собою право нарахування неустойки у розмірі зазначеної в договорі в твердій грошовій сумі. Розмір відрізняється в залежності від суми кредиту в кожному кредитному договорі. Максимальний розмір неустойки встановлюється законом.

Невиконання зобов’язань перед Фінансовим партнером може негативно відобразитися на кредитній історії Позичальника, а також вплинути на кредитний рейтинг Позичальника, що, в свою чергу, може стати причиною відмови в наданні послуг як Партнером, так і третіми особами.

ШвидкоГроші – спеціалізована фінансова компанія ТОВ «Споживчий Центр». Інформація про ТОВ «Споживчий центр» внесена до Реєстру (переліку) надавачів фінансових або супровідних послуг, ліцензія, видана/переоформлена НБУ 07.03.2024р., свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серїї ІК №78, видане 28.04.2011р. Держфінпослуг. Вид фінансової послуги: надання коштів та банківських металів у кредит

Розкриття інформації 

Наші реквізити:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. (044) 498 10 20, info@sgroshi.com. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438, яка переоформлена 07.03.2024р. Національним банком України на ліцензію на діяльність фінансової компанії з правом надання послуги – надання коштів та банківських металів у кредит..

Реквізити для клієнтів Захищеної категорії:

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А, тел. 0800 504420, virymovzsu@sgroshi.com

Детальніше про умови отримання кредиту

 

4721
4