У Львові відкрито нове відділення ШвидкоГроші по вул. Петра Дорошенка, 1

ШвидкоГроші допоможуть при будь-яких витратах – оплатити комуналку, купити або відремонтувати техніку, просто на особисті витрати до зарплати. Ми видаємо моментальні кредити без застави та поручителів. А відділення ШвидкоГроші Ви завжди знайдете поблизу. Адже щомісяця ми відкриваємо для Вас все більше і більше офісів по всій країні. У вересні стартувало нове відділення в місті Львів за адресою: вул. Петра Дорошенка, 1.

Новий офіс знаходиться в самому центрі міста, біля перехрестя вул. Петра Дорошенка та просп. Свободи. Поруч з нами знаходяться магазини “Humana” та “Вухо.Ком”. Приїхати до відділення можна на маршрутках №9, 24, 45, 48, 3Н або трамваях №1, 9, 2.

Кредити в ШвидкоГроші не тільки швидкі та зручні. Ще ми видаємо гроші по абсолютно чесним та прозорим умовам. Кредитний договір складений просто і розміщенний всього на двох сторінках. Ви можете прочитати його перед підписання та переконатися, що в ньому немає прихованих переплат, страховок і додаткових комісій. Тільки відсоток за фактичні дні користування позикою.

Коли терміново потрібні гроші у Львові – ШвидкоГроші за лічені хвилини видасть Вам до 5000 грн. Відкриті сім днів на тиждень:

по буднях – з 8:00 до 20:00
на вихідних – з 10:00 до 19:00

Ради кожному Вашому дзвінку:

093 170 10 30
0800 50 10 20 (дзвінки безкоштовні з будь-яких телефонів)