У Харкові відкрито нове відділення ШвидкоГроші по вул. Євгенія Котляра 3А

В Україні вже працює більше двохсот відділень ШвидкоГрошi і це не межа. Ми продовжуємо розширюватися та відкривати ще більше офісів для зручності наших Клієнтів. Коли потрібні гроші, то часу на їх пошук зазвичай обмежений. А так відділення ШвидкоГрошi завжди поблизу та виручає в потрібний момент. У жовтні в місті Харків ми почали працювати за адресою: вул. Євгенія Котляра, 3А.

Новий офіс знаходиться біля Південного вокзалу, на кільці трамваїв. Приїхати до нас найзручніше на метро або ж трамваї №1, 3, 5, 6, 7, 12, 20. Вийти треба буде відповідно на станції метро або зупинці “Південний вокзал”.

Щоб оформити кредит, більше не потрібно ходити по банках з горою документів або шукати заставу та йти в ломбард. Навіть не доведеться просити в борг у родичів або ж друзів. Досить взяти паспорт, код і прийти в ШвидкоГрошi. Все просто: заповнюєте в відділенні коротеньку анкету, чекаєте схвалення видачі кредиту, підписуєте договір та забираєте готівку відразу в відділенні. І на все це знадобиться всього лиш 20 хвилин. І то тільки при першому зверненні. Адже всі наступні видачі кредиту займуть до 5 хвилин.

Коли знадобилися гроші в Харкові – ШвидкоГроші поруч і готові дати Вам потрібну суму. Працюємо для Вас щодня:

в будні – з 8:00 до 20:00
на вихідних – з 10:00 до 19:00

Маєте сумніви, що реально отримати кредит за 20 хвилин – телефонуйте:

093 170 10 20
0800 50 10 20 (дзвінки безкоштовні з будь-яких телефонів)