Терміновий кредит: як швидко отримати гроші

Побутові витрати можна запланувати, заздалегідь відклавши гроші на навчання, відпустку або покупку нової техніки. Але кожна людина стикалася з ситуацією фінансового форс-мажору, коли постає питання, як і де найбільш швидко отримати гроші. Затримки зарплати, втрата роботи, несподівана поломка – або навіть вигідна бізнес-пропозиція – все це може стати причиною термінової потреби взяти кредит. Банки в таких ситуаціях не рятують, тому що на збір документів і перевірку заявки може знадобитися тиждень. До того ж, банки не зацікавлені у видачі невеликих кредитів на руки позичальникові – вони переводять гроші безпосередньо продавцеві або постачальнику послуги.

Якщо кредит потрібен терміново і немає часу чекати, варто подати заявку в мікрофінансову організацію ШвидкоГроші, адже ми видаємо гроші в день звернення. Для отримання кредиту потрібен мінімум документів, і позичальникові не доведеться збирати довідки в ЖЕКу, бухгалтерії або шукати поручительство.

Експрес-кредит: гроші в день звернення

ШвидкоГроші – найпростіша відповідь на питання, як швидко взяти кредит. Для подання запиту потрібно всього 2 документа:

  • Паспорт з реєстрацією на території України.
  • Код ІПН.

Додаткових довідок не потрібно.

Перевірку даних клієнта проводить не співробітник, а скорингова програма, яка вираховує рівень платоспроможності заявника за заданим алгоритмом. Така перевірка займає всього 15 хвилин. А якщо громадянин уже брав у нас кредит і його дані є в системі, то програма може прийняти рішення про видачу кредиту за 5 хвилин. Саме тому експрес-позики називаються швидкими кредитами.

Відмінність експрес-кредитів від банківських позик не тільки в швидкості прийняття рішення. Суми швидких кредитів обмежені, щоб знизити фінансові ризики від неповоротних позик. ШвидкоГроші не вимагають довідки про доходи, тому не можуть бути впевнені, що клієнт заявляє свій реальний рівень доходу. Головне правило – довіра до клієнта.

При першому зверненні заявник має можливість отримати в кредит до 5 000 грн. Термін дії договору становить 7 або 14 днів на вибір. Процентна ставка по швидкій позиці – 2% в день.

Як взяти швидку позику

У нас найпростіші умови кредитування:

  • Громадянство України.
  • Вік – 18-60 років.
  • Обов’язково – наявність доходу.
  • Відсутність великого числа прострочень по інших позиках.

Короткі прострочення або інші відкриті кредити не стають причиною для відмови. Ми лояльно ставимося до поганої кредитної історії заявника. З цієї причини ми схвалюємо заявки, якщо гроші потрібні на погашення іншого кредиту або повернення боргів.

Отримати позику можна двома способами:

Отримувати кредит в офісі зручніше для тих людей, які не звикли працювати в інтернеті або розбиратися з договорами. Співробітники в офісі детально пояснять, як швидко оформити кредит, яку інформацію про себе вказати, допоможуть заповнити анкету. Кредит видадуть готівкою або переведуть на банківську карту.

Відділення компанії розташовані найбільш зручним способом, тому легко вибрати точку, яка знаходиться ближче до будинку або до роботи. Всі відділення пов’язані між собою, тому є можливість оформити позику в одній філії, а повернути в іншій, незалежно від міста, де вона розташована.

Заявку на сайті подати дуже просто. Вибір потрібної суми відбувається за допомогою спеціального калькулятора на сайті. Після цього проходить проста процедура реєстрації. У бланках треба дати контактну інформацію про себе, а також вказати номер паспорта, ПІБ, номер податкового коду і банківської карти.

Кредит на карту перераховують тільки постійним клієнтам, в яких компанія може бути впевнена. Перший кредит після запиту онлайн видають в одному з відділень. Адреси вказані на сайті.

Чому можуть відмовити в кредиті

Відсоток негативних відповідей на заявки дуже низький. Найпоширенішими причинами є:

  • Недостатній рівень доходу.
  • Вказування ​​неправдивої інформації про себе стане не тільки причиною відмови, а й приводом для занесення заявника в чорні списки.
  • Будь-які помилки або друкарські помилки в написанні ПІБ або інших даних.