DSCN0025ШвидкоГроші стає ще ближче до Клієнтів. У травні ми розшили мережу відділень на Західній Україні і відкрилися для Вас в місті Калуш. Тепер брати швидкі кредити доступно також для жителів Івано-Франківської області. Ми піклуємося про Ваш комфорт, тому відділення ШвидкоГроші в Калуші відкрито в центрі міста, де Вам буде зручно нас відвідати, за адресою вул. Богдана Хмельницького, 32Б.
Новий офіс розташований відразу на зупинці “Міська поліклініка”. Дістатися до відділення можна на маршрутках № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 8.
Оформити кредит готівкою за 20 хвилин – це просто. Досить звернутися до відділення ШвидкоГроші в Калуші. З собою з документів візьміть тільки паспорт і код. Для заповнення анкети не потрібно надавати жодних довідок з роботи, документів, що підтверджують дохід або ж виписок по рахункам з банку. Всього за 20 хвилин з моменту Вашого звернення, Ви вже отримаєте потрібну Вам суму грошей готівкою відразу в відділенні.
Завдяки прозорим і чесним умовам кредитування, послугами ШвидкоГроші користуються жителі всієї України. Адже у нас немає прихованих комісій, страховок, перших внесків та інших одноразових платежів. Ви оплачуєте тільки відсотки за користування грошима. ШвидкоГроші швидко оформить Вам кредит готівкою до зарплати.

У Калуші ми відкриті для Вас шість днів на тиждень:
з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 20.00
в суботу – з 10.00 до 19.00
Без перерви на обід.

Телефонуйте нам:
093 170 10 29
0800 50 10 20 (дзвінки безкоштовні з будь-яких телефонів)