ШвидкоГрошi відкриває перше відділення в м. Бердичів по вул. Житомирська, 23Б

ШвидкоГроші - БердичевШвидкоГрошi продовжує радувати Клієнт відкриттям нових відділень по всій території України. Завдяки великій мережі офісів ШвидкоГрошi, все більше жителів країни можуть скористатися швидким і зручним кредитом. Так, в червні ми почали роботу в місті Бердичів Житомирської області. Знайти нас можна за адресою: вул. Житомирська, 23Б.
Під’їхати до відділення в Бердичеві можна на маршрутках №1, 1А, 2, 3А, 5, 6, 10. Вийти треба на зупинці “Центральний ринок”. Сам офіс знаходиться біля кафе “Амстердам”, навпроти магазину “Family”.
Взяти кредит готівкою в Бердичеві за 20 хвилин на будь-які покупки – це просто. Приходьте в ШвидкоГрошi. Для оформлення грошей достатньо надати оригінал паспорта громадянина України та код. Ми даємо позики без будь-яких застав, поручителів, страховок. ШвидкоГрошi – це зручні позики, доступні для Всіх. Адже для отримання кредиту, можна працювати без офіційного оформлення. Також кредит доступний для людей з будь-якою кредитною історією.

Хочете напевно отримати гроші до зарплати в Бердичеві? Поспішайте у відділенні ШвидкоГрошi, у нас завжди є гроші для Вас. Ми відкриті:

понеділок – п’ятниця: з 8.00 до 20.00
субота: з 10.00 до 19.00
неділя: вихідний.

За детальною інформацією щодо умов кредитування ШвидкоГрошi телефонуйте за номерами:
093 170 10 07
0800 50 10 20 (безкоштовні дзвінки для будь-яких телефонів)