shvidkogroshi-otkryvaet-otdelenie-v-zaporozhe-po-ul-charivnaya-52aКоли швидко потрібні гроші – звертайтеся до ШвидкоГрошi. Саме у нас Ви можете без зайвих питань отримати готівку. У найкоротші терміни ми готові видати Вам кредит без довідки про доходи. Причому відділення ШвидкоГрошi працюють для Вас у всіх куточках України. І ми не зупиняємося на досягнутому, для нас важливо бути поруч, коли Вам потрібна швидка позика. Так, з червня в Запоріжжі ми почали працювати за адресою: вул. Чарівна, 52А.

Щоб доїхати до нового відділення ШвидкоГрошi, скористайтеся маршруткою №72, 74, 79, 89, 23, 60, 42, 43, 9А, 64, 53 або трамваєм №12, 14. Вийти Вам необхідно на зупинці “Заводська”. Сам офіс розташований через дорогу від магазинів “Алло”, “Лотос”, “Україна”, біля входу в торговий комплекс “Пасаж” (ринок “Заводський”).

ШвидкоГрошi пропонує Вам простий і зручний сервіс, який дозволяє в лічені хвилини отримати гроші готівкою. При цьому, Вам не потрібно займатися збором довідок про доходи, пошуком застав і поручителів. Просто приходьте в відділення з паспортом громадянина України та кодом. Привітні співробітники допоможуть в швидкому вирішенні Ваших фінансових питань. За 20 хвилин наші фахівці разом з Вами заповнять анкету, підпишуть кредитний договір і видадуть гроші. Лояльні і прості умови кредитування ШвидкоГрошi дозволяють отримати гроші Всім.

Потрібно оформити кредит в Запоріжжі? Запрошуємо Вас в ШвидкоГрошi. Працюємо для Вас щодня без перерв:

по буднях – з 8.00 до 20.00
у вихідні – з 10.00 до 19.00

Надамо Вам повнішу інформацію про кредит за номерами телефонів:

093 170 10 08
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).