ШвидкоГрошi відкриває відділення в Мелітополі по вул. Університетська, 4

Мелитополь - ШвидкоГрошіШвидкоГроші продовжує розширювати географію своїх відділень для Вашого комфорту. Адже ніхто не знає де і коли Вам можуть знадобитися терміново гроші. А так, ми завжди поруч в потрібний момент, щоб підкріпитися готівкою. Так, в жовтні розпочало свою роботу ще одне відділення в місті Мелітополь за адресою: вул. Університетська, 4.
Новий офіс ШвидкоГроші в Мелітополі знаходиться праворуч від входу в Центральний ринок, між магазином “Лотос” і Аптекою, навпроти “Будинок побуту”. Ми розташовані прямо на зупинці маршрутного таксі. Під’їхати до відділення можна на маршрутці №15, 17, 20.

ШвидкоГроші видає швидкі позики сім днів на тиждень. Оформити кредит до 5000 грн. Клієнти можуть в будь-якому відділенні компанії, по телефону або ж на сайті. При чому, для подачі заявки знадобитися тільки паспорт і код. Працювати можна офіційно або без реєстрації, адже ніяких документів з роботи надавати не доведеться. Думаєте, що все занадто просто? Так і є. Всього за 20 хвилин з моменту звернення за кредитом, Ви отримуєте кредит готівкою відразу в відділенні. А якщо Ви – постійний Клієнт, то весь процес отримання позики займе не більше 5 хвилин. За швидким і зручним кредитом приходьте в ШвидкоГроші.

Ми відкриті для Вас весь тиждень, без перерви на обід:
понеділок-п’ятниця з 08.00 до 20.00
субота-неділя з 10.00 до 19.00.

За детальною консультацією телефонуйте за номерами:
093 170 10 18
0800 50 10 20 (безкоштовні дзвінки зі всіх телефонів)