ШвидкоГроші відкриває відділення в Києві по просп. Возз'єднання, 2

shvidkogroshi-otdelenie-v-kieve-po-prosp-vossoedineniya-2Коли терміново потрібні гроші – ШвидкоГрошi завжди поруч. Адже ми працюємо для Вас у всіх куточках України. Для нас важливо, щоб Ви могли задовольнити свої фінансові потреби в будь-який момент, наприклад, коли поспішаєте на роботу, повертаєтеся додому, просто гуляєте містом. Тому в червні по Києву для Вашої зручності було відкрито кілька відділень, і одне з них за адресою: просп. Возз’єднання, 2.

Новий офіс ШвидкоГрошi знаходиться біля транспортного кільця “Дарниця”, поруч з Торговим центром “Дарниця”. Що б доїхати до відділення скористайтеся маршрутками №590, 503, 193, 213, 211, 542, 416, автобусами №42, 51, 55, 115, трамваями №22, 33 або тролейбусом №43. Вийти Вам необхідно на зупинці “Дарницька площа” (колишня “Ленінградська площа”). Яскрава вивіска і додаткові вказівники допоможуть Вам легко знайти відділення.

Виникла термінова необхідність в грошах? Відвідайте відділення ШвидкоГрошi. У нас Ви можете легко і швидко отримати позику до зарплати при наявності тільки тих документів, які завжди при Вас – це паспорт і код. Оформити позику в ШвидкоГрошi може кожен працюючий, навіть без офіційного оформлення. Для отримання грошей Вам не знадобиться просити на роботі довідки про працевлаштування, нести заставу або шукати поручителів.

Постійні Клієнти ШвидкоГрошi оформляють позику набагато швидше. Таким чином, ставши нашим Клієнтом, Ви зможете брати готівку менш ніж за 5 хвилин в будь-якому зручному для Вас відділенні без заповнення анкет і очікування рішення.

ШвидкоГрошi пропонує не просто доступний, але і чесний кредит. Ви можете заздалегідь прорахувати всі платежі, адже у нас позики без прихованих комісій, страховок і перших внесків. Ви маєте можливість ознайомитися з кредитним договором до його підписання, переконатися, що умови справді прозорі.

Шукаєте лояльні і вигідні кредити? ШвидкоГрошi вмить приведе в норму Ваші фінанси.

Відкриті для Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Працюємо без перерви на обід.

Чекаємо на Ваші дзвінки:

093 170 10 10
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).