ШвидкоГроші відкриває відділення в м. Прилуки по вул. Юрія Коптєва, 6/20

ШвидкоГроші открывает отделение в г. Прилуки по ул. Юрия Коптева, 6/20 - ШвидкоГроші

ШвидкоГроші починає працювати для Вас в нових містах, адже ми хочемо бути корисні для всіх жителів України. При будь-яких термінових витратах, Ви завжди можете звернутися до відділення ШвидкоГроші і швидко отримати кредит готівкою на будь-які цілі. Так, з липня ми відкрили для Вас перше відділення в місті Прилуки Чернігівської області, за адресою: вул. Юрія Коптєва, 6/20.

Нове відділення знаходиться в центрі міста, навпроти торгових рядів “Пасаж”, поруч з кафе “Малятко” і магазином “Марафон”. Доїхати до нас Ви можете на маршрутках №1, 21, або на автобусі №16, а вийти необхідно на зупинці “Київська”.

Потрібні терміново гроші? ШвидкоГроші піклуватися про Ваш фінансовий спокої. У нас Ви можете отримати кредит до 3000 грн. на зручний для Вас строк, всього лише відвідавши відділення з паспортом і кодом. За 20 хвилин Ви встигнете заповнити заявку, підписати всі необхідні документи і забрати Ваші гроші. Співробітники завжди зустрінуть Вас з посмішкою, допоможуть у виборі оптимальних для Вас умов позики і просто подарують гарний настрій.

Просте оформлення позик в ШвидкоГроші – це відсутність будь-яких застав, поручителів і довідок з роботи. Ми пропонуємо Вам виключно чесні та прозорі умови – без прихованих комісій, платежів і страховок. З нами Ви можете економити, адже договором передбачено дострокове і часткове погашення кредиту з наступним перерахунком плати за користування.

Коли швидко потрібні гроші в Прилуках – приходьте в ШвидкоГроші і отримуйте готівку за 20 хвилин. Відкрито для Вас:

понеділок-п’ятниця з 8.00 до 20.00
субота з 10.00 до 19.00
Працюємо без обідньої перерви.

Чекаємо Ваших дзвінків:

093 170 10 24
0800 50 10 20 (безкоштовний з мобільних і стаціонарних).