ШвидкоГроші відкриває відділення в м. Нікополь на просп. Трубників, 2А

ШвидкоГроші-НікопольШвидкоГроші – найпростіший спосіб отримання грошей до зарплати, що дозволить Вам придбати бажаний товар або послугу. Тепер взяти зручний і вигідний кредит готівкою Ви можете в місті Нікополь. З травня ми відкриті для Вас за адресою: м Нікополь, просп. Трубників, 2А.

Відділення розташоване на зупинці громадського транспорту “8-ий квартал”, у колишньому магазині “Рокфор”, поруч з магазином “Мадагаскар” та Аптекою. Щоб дістатися до відділення скористайтеся наступними автобусами № 5, 6, 14, 15, 21, 22, 110, 132.

ШвидкоГроші надає можливість отримати терміново гроші відтепер і жителям Нікополя. Для оформлення кредиту Вам достатньо з паспортом і кодом підійти у відділення. Клієнти довіряють нам, а ми довіряємо нашим Клієнтам, тому прийняття рішення і видача грошей відбувається дуже швидко. Вже за 20 хвилин Ви зможете вийти від нас з коштами і розпоряджатися ними на власний розсуд.

Ми надаємо реальну фінансову допомогу, а не порожні обіцянки. У ШвидкоГроші Ви отримуєте чесний кредит без застави та поручителів на прозорих умовах. Ви самостійно підбираєте зручну для Вас схему погашення. Кредит можна погашати частинами, оплачувати достроково або ж продовжувати терміни користування. ШвидкоГроші має великий досвід у видачі беззаставних кредитів до зарплати. Ми підтримуємо наш сервіс на гідному рівні і гарантуємо Вам індивідуальний підхід до вирішення Ваших фінансових питань.

Скористайтеся перевагами моментального кредиту, адже Ваші бажання повинні втілюватися в життя вже сьогодні. Очікуємо Вас у відділенні ШвидкоГроші в Нікополі:

у будні – з 8.00 до 20.00
у вихідні – з 10.00 до 19.00
Без перерви на обід.

У Вас виникла термінова необхідність отримати кредит готівкою в Нікополі? Чекаємо на Ваш дзвінок:

093 170 10 06
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).