ШвидкоГроші відкриває нове відділення у Львові по вул. Широка, 81-А

ШвидкоГроші відкриває нове відділення у Львові по вул. Широка, 81-А - ШвидкоГрошіМи дбаємо про наших Клієнтів, тому відкриваємо для Вас відділення по всій Україні. Початок вересня ознаменувався поповненням мережі швидкого кредитування ШвидкоГроші новим відділенням компанії у Львові. Тепер взяти кредит без застави можна оформити по вул. Широка, 81-А.

Саме відділення знаходиться в районі Левандівка. Щоб дістатися до офісу Вам підійдуть маршрутки № 13, 17, 18, 20, 23, 34, 43. Або ж Ви можете під’їхати тролейбусом № 12. Вийти треба на зупинці “Церква Вознесіння”, біля Левандівського ринку.

У ШвидкоГроші Ви самі регулюєте умови кредиту. При першому зверненні Ви можете взяти в кредит до 3000 гривень. Для наших постійних Клієнтів сума кредиту збільшується. Термін позики на Ваш вибір – 7 або 14 днів, якщо захочете – можна виплатити його раніше або ж навпаки – продовжити.

Наші кредити називають миттєвими. Час оформлення позики – всього 20 хвилин! Спершу Ви оформляєте з працівником заявку або ж Ви можете це зробити самостійно у нас на сайті, очікуєте попереднього схвалення і забираєте гроші готівкою у відділенні. Все що Вам потрібно для отримання кредиту – це паспорт і код. Ми кредитуємо без довідок з роботи, і ,тим більше, без поручителів або застави.

ШвидкоГроші – це дуже зручний сервіс видачі кредитів. Якщо Вам терміново потрібні гроші – приходьте до нас у Львові:

з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00
у вихідні з 10:00 до 19:00
Ми працюємо без перерв!

Більш детальну інформацію запитуйте за телефонами:

093 170 10 30
0 800 50 10 20 (безкоштовний з мобільних і стаціонарних).