ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м. Житомир

35Шановні Клієнти, поспішаємо Вас порадувати, в Житомирі на вул. Хлібна, 16 відкрито нове відділення ШвидкоГроші. Отримати гроші в кредит в Житомирі легко, адже ми завжди поруч з Вами в потрібний момент.

Нове відділення знаходиться біля продовольчого ринку “Житній” і речового ринку “Хлібний”. Праворуч від відділення на відстані 200 м розташована приміська Автостанція. Сам офіс знаходиться навпроти Молочного павільйону. Найбільш зручний спосіб приїхати до відділення – це скористатися маршруткою. До нас їдуть наступні номери маршрутів – 3, 10, 14, 19, 25, 37, 53, 58, 106, 108, 121, 125, 126, 127. Вийти необхідно на зупинці “вул. Хлібна “і пройти в бік ринку. Також дістатися до нас можете на тролейбусі (1, 2, 3, 4, 15) і трамваї, тоді Вам потрібно буде вийти на зупинці “Центральний універмаг” і пройти в бік вул. Хлібна.

Коли терміново потрібні гроші, люди по всій Україні знають, що можуть швидко отримати готівку в ШвидкоГроші. Ми пропонуємо Вам оформити простий і доступний кредит, гроші до зарплати за 20 хвилин. Ми видаємо гроші без застав і поручителів, без довідки про доходи. Для того, щоб отримати кредит, Вам знадобляться тільки паспорт і код.

У комфортному відділенні ШвидкоГроші Вас чекають ввічливі й усміхнені співробітники, професіонали у видачі мікропозик. Фахівці допоможуть отримати гроші всім, кому вони терміново потрібні. Тут Вам обов’язково допоможуть оформити готівковий кредит на вигідних умовах.

У ШвидкоГроші Ви можете не тільки швидко взяти гроші в розстрочку, але і зручно їх погашати. Ви можете вносити кредит раніше, або навпаки продовжити терміни користування. Закривати кредит можна повністю або погашати частинами. Також оплачувати кредит можна в будь-якому відділенні ШвидкоГроші на території всієї України, через банк або інтернет.

ШвидкоГроші гарантує чесність і прозорість умов кредитування. У нас немає прихованих комісій, страховок і інших платежів. У відділенні Ви можете попередньо ознайомитися з кредитним договором і особисто переконатися, що в ньому немає дрібного шрифту і додаткових платежів.

Оформити кредит готівкою в ШвидкоГроші Ви можете:

понеділок-п’ятниця з 8.00 до 20.00
субота з 10.00 до 19.00
Відділення ШвидкоГрошi працюють без обідньої перерви.

Додаткову інформацію можна також дізнатися за телефоном:

093 170 10 07
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).