ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м. Запоріжжя по вул. Малиновського, 24

43ШвидкоГроші – простий спосіб поправити своє фінансове становище. Затримують зарплату, а гроші потрібні терміново? Не біда, йдіть в ШвидкоГроші і візьміть кошти готівкою відразу на місці. Навесні ми активно розширили мережу відділень в місті Запоріжжя, стали ближче до Вас. У квітні для Вас ми почали працювати за адресою: вул. Малиновського, 24.

Зручно приїхати для отримання грошей в новий офіс? Скористайтеся маршрутками 9, 9А, 46, 77, вони їдуть прямо до відділення. По вул. Чумаченка проходить транспорт, яким також можна приїхати до нас: маршрутки № 20, 40А, 63А, 80, тролейбус №14. Вийти Вам необхідно на зупинці “вул. Малиновська”. Сам офіс розташований праворуч від ринку “Олександрівський”, поруч магазини “Вацак”, “Бочка”.

Відкладаєте на потім довгоочікувану покупку, поїздку? Чекаємо Вас в ШвидкоГроші. При наявності тільки паспорта, коду, менше ніж за пів години візьміть гроші в кредит. Вас здивує настільки просте оформлення позики і швидка видача грошей. Кредит від ШвидкоГроші не потребує застав, поручителів, додаткових довідок та інших документів. Взяти гроші в розстрочку на будь-які потреби можна навіть працюючи без оформлення.

При першому зверненні ми пропонуємо Вам до 3000 грн. на зручний для Вас термін, адже кредит можна продовжувати або ж погашати достроково. Умови кредитування ШвидкоГроші прозорі і чесні. У нас відсутні додаткові комісії, перші внески. Плату за користування грошима Ви оплачуєте по закінченню терміну і в обумовленому заздалегідь розмірі.

Ще думаєте де взяти гроші в борг терміново в Запоріжжі? Очікуємо у наших відділеннях:

в будні з 8.00 до 20.00
у вихідні з 10.00 до 19.00
Відділення працюють без обіду.

Більш детальну інформацію можете дізнатися за наступними номерами:

093 170 10 08
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).