SAM_4274ШвидкоГрошi продовжує радувати Клієнтів швидкими і доступними кредитами. Ми піклуємося про Вас, і робимо все, для того, щоб Ви могли отримати гроші в будь-який час і в зручному місці. На початку року для Вас відкрито ще одне відділення в Луцьку.

Шановні Клієнти, для Вас працює нове відділення ШвидкоГрошi в місті Луцьк за адресою: вул. Кравчука, 44А.

Відділення ШвидкоГрошi розташоване в одному з найжвавіших місць міста – на перетині вул. Кравчука та просп. Соборності. Доїхати до нас Ви можете на маршрутці (номери маршрутів: 1, 3, 8, 9, 9А, 18, 19, 22, 23, 24, 27А, 32, 47) або тролейбусі (номери маршрутів: 12, 15, 15А). Вийти необхідно на зупинці “Варшавський ринок” (або ще називають ТЦ “ТАМ ТАМ”). Саме відділення знаходиться через дорогу від ТЦ “ТАМ ТАМ” і заправки “WOG”, біля входу в Варшавський ринок зі сторони аптеки “Ківі”.

Терміново потрібні гроші до зарплати? Запрошуємо Вас до відділення ШвидкоГрошi швидко і легко взяти кредит. Для отримання готівки візьміть з собою тільки паспорт і код, так як оформити кредитні кошти Ви можете без довідок про доходи та інших документів. Візит за грошима займе у Вас всього лише 20 хвилин.

Кредит від ШвидкоГрошi – це правильне рішення, коли виникла термінова необхідність в грошах. Адже умови отримання грошей дозволяють Вам самостійно регулювати терміни користування позикою, погашати суму кредиту частинами, а також економити на платі за користуванні. Позики від ШвидкоГрошi без застав і поручителів. Також у нас відсутні приховані комісії, платежі, страховки.

Звернувшись до нас за готівкою, Ви будете приємно здивовані швидкістю, простотою і зручністю в обслуговуванні. Наші співробітники завжди ввічливі, усміхнені і готові Вам допомогти.

У місті Луцьк Ви можете отримати готівкою гроші на будь-які потреби за наступними адресами:

  • вул. Сенаторки Левчанівської, 13 (зупинка “Центральний ринок”);
  • вул. Кравчука, 44А (зупинка «Варшавський ринок”).

Раді Вас бачити:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 19.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Відділення працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 35
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).