ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м. Кам'янське по вул. Мурахтова, 4

ШвидкоГроші відкриває нове відділення в м. Кам'янське по вул. Мурахтова, 4 - ШвидкоГрошіМи постійно розширюємо мережу наших відділень. Так ШвидкоГроші стають ближче для кожного нашого Клієнта. Ми хочемо бути максимально корисними для Вас. Наша мета – ефективно обслуговувати Вас і пропонувати Вам саме такі кредити, які задовольнять Ваші фінансові потреби. У жовтні для Вас ми відкрили нове відділення в місті Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) по вул. Мурахтова, 4.

Відділення знаходиться на зупинці “Центральний ринок”, на перехресті просп. Свободи (Леніна) і вул. Мурахтова, поруч з магазином “АТБ”. Доїхати до нас можна на маршрутках № 11, 11А, 22А, 22Б, 23А, 3, 4, 30. Якщо Вам зручніше дістатися на трамваї – то підійдуть 2 і 3 номер. Ви точно знайдете нас, адже наші відділення завжди яскраво виділяються серед навколишноьго середовища.

Компанія ШвидкоГроші за 5 років діяльності на ринку мікрофінансування в Україні зарекомендувала себе як надійний партнер для вирішення фінансових питань. Ми відкрили вже безліч відділень по всій Україні і продовжуємо розвивати нашу мережу далі. Робимо все для Вашого комфорту!

У філії ШвидкоГроші Ви завжди можете відкрити новий кредит, погасити відкритий раніше або ж продовжити його. Там Вас зустрінуть професіонали своєї справи, які завжди підкажуть і допоможуть Вам в питаннях кредитування.

Вам потрібні терміново гроші в Кам’янському? Відвідайте нове відділення, чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 20.00
в суботу – з 10.00 до 19.00

Якщо Вам потрібна додаткова інформація про наших кредитах, телефонуйте:

093 170 10 05
0 800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)