ШвидкоГроші відкривають нове відділення в м. Чернівці

DSCN0008-11Кредити від ШвидкоГроші – зручний спосіб отримати потрібну сумму грошей до зарплати. В нас швидко, просто, вигідно і ми поруч. В місті Чернівці ШвидкоГроші відкрили ще одне відділення, щоб бути ближче до Вас.

Поспішаємо порадувати жителів Буковини, у грудні в місті Чернівці відкрито нове відділення за адресою; вул. Ентузіастів, 2.

Дістатися до відділення просто, можна скористатися тролейбусом (номери маршрутів: 1, 1А, 5, 11, 20, 30, 38) або автобусом (номери маршрутів: 3, 3А, 6, 6А). Вийти необхідно на зупинці “Ентузіастів”, якщо Ви їдете з боку “Жовтневого парку” або на зупинці “Друкарня”, якщо їдете з боку вул. Головної. Нове відділення знайти дуже легко, адже розташоване воно прямо біля центрального входу в ринок “Головний”. Поруч з відділенням знаходяться ПриватБанк і готель “Голд Георг Палас”.

У відділенні ШвидкоГрошi Ви завжди можете швидко оформити кредит на потрібну суму, навіть якщо працюєте без офіційного оформлення і є відкриті позики в інших кредитних компаніях. Наші кредити без застав і поручителів. Для отримання грошей Вам знадобляться тільки оригінал паспорта, коду і надати номер телефону з роботи. Тривалість оформлення кредиту при першому зверненні – 20 хвилин, а при повторних до 5 хвилин. Гроші Ви отримуєте готівкою одразу у відділенні.

Умови кредитування в ШвидкоГрошi чесні та прозорі – у нас відсутні приховані страховки, комісії за обслуговування кредиту, плата за оформлення заявки та інші платежі. У відділенні ШвидкоГрошi Вас очікують доброзичливі і ввічливі співробітники, котрі готові відповісти на всі Ваші запитання і допомогти в виборі зручних для Вас умов кредитування.

Терміново потрібні гроші? Запрошуємо Вас в наші відділення в м. Чернівці за наступними адресами:

  • вул. Головна, 101 (зліва від зупинки “вул. Шевченка”);
  • вул. Небесної сотні, 19В (в ТЦ “Формаркет”, 1 поверх, офіс 106);
  • вул. Ентузіастів, 2 (центральний вхід в ринок “Головний”).

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00
Відділення працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 25
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).