ШвидкоГроші виповнилося 5 років!

11У листопаді ШвидкоГрошi відзначили ювілей. ШвидкоГрошi – стабільна кредитна компанія, яка постійно зростає і розвивається. Єдиним видом діяльності ШвидкоГрошi є видача швидких кредитів і ми професіонали в цьому.

Трохи історії… У 2010 році компанія ШвидкоГрошi відкрила своє перше відділення в місті Київ і запропонувала жителям України унікальний продукт – гроші до зарплати. Ми були єдині в країні, хто видавав швидкі і прості кредити. Завдяки зручності і простоті послуги, кредити від ШвидкоГрошi швидко завоювали популярність і визнання серед населення. Поступово ми почали відкривати більше відділень в Києві, а також в нових містах і регіонах пам’ятаючи при цьому про якість нашої послуги і про високий рівень обслуговування наших Клієнтів.

За ці 5 років, завдяки старанній праці, ми зробили багато:

  • відкрили відділення в усіх обласних центрах України та приступили до міст районного значення;
  • поліпшили умови кредитування, зробили кредити лояльними, простими в оформленні та зручними в користуванні;
  • організували краще обслуговування у відділеннях;
  • створили велику кількість робочих місць.

У ШвидкоГрошi працює команда професіоналів, відданих своїй справі. І саме завдяки злагодженій і згуртованій роботі співробітників ми продовжуємо працювати за часів кризи української економіки, при цьому видаємо гроші в кредит на самих лояльних умовах.

Наші кредити прості і зручні. Ми видаємо кредити всього за 20 хвилин при наявності тільки паспорта та коду, а гроші Клієнти отримують одразу в відділенні. Кредити ШвидкоГрошi без застав, поручителів, без довідок з роботи. Оформити у нас гроші до зарплати може навіть людина без офіційного оформлення.

Сьогодні компанію ШвидкоГрошi знають і поважають у всіх регіонах України. Ми надійні і чесні, тому кредити ШвидкоГрошi радять своїм родичам, друзям і колегам. У нас відмінна репутація і нам довіряє вся Україна.

Шановні Клієнти, ми щиро вдячні за Вашу довіру, за те що вибираєте ШвидкоГрошi коли Вам терміново потрібні гроші, за те що рекомендуєте нас.

Ми і далі будемо кращими для Вас.

Чекаємо Вас в наших відділеннях!